Otro gadu pēc kārtas Koknesē norisinās Latvijas krosmintona līgas posms

28.aprīlī Kokneses sporta centrā norisinājās Latvijas Krosmintona līgas 2018.gada sezonas 7.posms, kuru organizēja Mārtiņš Žogots sadarbībā ar Kokneses sporta centru. Sacensībās šogad piedalījās ap 40 dalībniekiem 5 vecuma grupās.

Šoreiz dalībnieku skaits dažādu iemeslu dēļ bija mazāks nekā pērn Koknesē, bet tas neliedza spēlētājiem aizvadīt spraigas spēles un cīnīties par uzvaru. Pavisam sacensības šoreiz notika piecās grupās – U12 vecuma grupā, U14 vecuma grupā, Open A grupā (prestižākā grupa), Open B grupa un Dubultspēļu grupa. Koknesi šoreiz pārstāvēja trīs dalībnieki, kuri visi startēja Open B grupā.

Labākās sekmes šoreiz Dāvim Kalniņam, kam ļoti sīvās cīņās izdevās tikt pie 3.vietas un bronzas medaļas. Ralfs Eihentāls dalīja 5. – 8.vietu, bet Evitai Briņķei šoreiz 9.vieta. Ralfs ar Dāvi piedalījās arī dubultspēļu turnīrā, kur, spēlējot pirmo reizi šādā formātā, nācās piekāpties visiem pretiniekiem un ierindoties pēdējā vietā. Ekskoknesietis un sacensību organizators Mārtiņš Žogots, tāpat kā pērn, ierindojās 2.vietā prestižajā Open A grupā, finālā piekāpjoties Uldim Dzirkalim.

Kokneses interesentiem, kas vēlas izmēģināt šo rakešu sporta veidu, ir iespēja izmantot KSC krosmintona inventāru, iepriekš piesakoties.

SACENSĪBU REZULTĀTI

KSC

Leave a Reply