“Trīs vienā” Kokneses sporto 40.pasākumā

19.marta vakarā Kokneses sporta hallē norisinājās jau 40. Koknese sporto pasākums, kurā šoreiz organizatori bija nolēmuši izmēģināt ko jaunu – viena sporta veida vietā tika spēlēti trīs un tas notika bez komandas sastāva maiņas, tātad vienas un tās pašas komandas sacentās viena pret otru visos sporta veidos, rezultātu summējot un nosakot uzvarētāju.

Pavisam bija ieradušies 30 sportot gribētāji, kas, ja godīgi, sākumā īsti nezināja kas būs jādara. Pēc brītiņa visi tika informēti, ka pasākumā nāksies spēlēt visus sporta veidus un vairākas reizes. Tā kā bija 3 sporta veidi, un katram tika atvēlēts viens laukums, tad 30 dalībnieki bija vislabākais cipars, kuru sadalīt 6 komandām. Tātad tika izveidotas sešas komandas pa pieciem dalībniekiem katrā, kuras spēlēja katra pret katru visus trīs sporta veidus – futbolu, basketbolu un volejbolu. Katra mini mača ilgums bija nepilnas 6 minūtes, un katrai komandai kopā uz halles grīdas bija kāpavada 90 minūtes. Diezgan iespaidīgs laiks ne ikdienas sportotājiem un ne tikai.

Tika izvēlēti 6 kapteiņi, kas izvēlējās savus pieciniekus. Vislabākie panākumi šoreiz Jurģa komandai, kas prata apspēlēt visus pretiniekus. Otrajā vietā ierindojās Mikus komanda, bet trešajā vietā Edgara komanda. Ceturtie šoreiz Mareka komanda, kas aiz sevis atstāja Reiņa un Ingara/Ralfa komandas.

 

 

 

6.vietas īpašnieki Ingara/Ralfa komanda. Pirmās divas kārtas kapteiņa godā bija šarmantais LaughbrosTV videoblogeris Ingars, betpēc tam viņu nomainīja atlētiskais Ralfs 🙂

Piektajā vietā jaunā bobslejista Reiņa Nungura iestumtā komanda 🙂

Ceturtajā vietā Koļas (M.Koļesņikova) vadītie jaunie sportisti 🙂

Ar pieredzīti 3.vietu izcīnīja Edgara vadītie puiši un meitenes 🙂

Mikus prata selekcionēt 2.vietas sastāvu 🙂

Pirmajā vietā Jurģa komanda. Lai gan reāli kapteinis gērbtuvē bija…Lācītis. Ričards Lācītis. 🙂

KSC

Leave a Reply