Egīls Kļaviņš kļūst par 2018.gada “Kokneses Zolmeistaru”

Aizvadītajā sestdienā Kokneses sporta centrā norisinājās tradicionālās sacensības zolītes spēlē “Kokneses zolmeistars”, kurās šoreiz piedalījās jauns rekordskaits – 33 dalībnieki. Par sacensību uzvarētāju tika atzīts, Egīls Kļaviņš, kurš nodemonstrēja fantastisku sniegumu un pēdējās trīs kārtās izrāva minimālu uzvaru pār tuvākajiem sekotājiem.

33 sanākušie un sabraukušie dalībnieki aizņēma 9 spēles galdus un varēja sākt zolītes mačus 7 stundu garumā. Šoreiz turnīrs jau atbilda pusreitinga turnīra nosacījumiem, kas ļāva piesaistīt plašāku spēlētāju loku. Tā, piemēram, no Latvijas Zoles reitinga pirmā simtnieka startēja 4 dalībnieki, bet no pirmā 200ieka – veseli 10. Visausgtāk rangā atradās Gvido Zambergs – 28.vieta. Gvido arī labi iesāka turnīru un lielāko daļu spēles laika pavadīja pie pirmā vai otrā spēles galda, kas nozīmē, ka vislaik atradās līderu vidū.

Pēc 7 stundu cīņām noskaidrojās, ka vislabākais šajā saulainajā sestdienā bijis Egīls Kļaviņš, kurš kopā ieguva 32 punktus, par punktu apsteidzot Gvido, kam otrā vieta un Arni Canderu, kam trešā vieta. Tālākajās vietās ierindojās Edgars Doroško, Didzis Bērziņš un Egīls Baltcers, kam neveiksme pēdējā kārtā liedza pacīnīties par ko vairāk.

Šajā turnīra piedalījās arī visi iepriekšējo gadu uzvarētāji – 2014.gada titula īpašnieks Gatis Grunšteins, 2015.gada čempions – Didzis Bērziņš, 2016.gada labākais – Ralfs Dūniņš, pērnā gada uzvarētājs Egīls Baltcers. Par izcīnītājām vietām spēlētāji saņem arī “Kokneses zolmeistara” kopvētējuma punktus, kas ļauj cīnīties par piecgades balvām. Šajā pirmajā piecgadē labākais ar 16 punktiem ir Pēteris Krauklis, kam seko Gatis Grunšteins un Egīls Baltcers.

Nākamās zoles sacensības Koknesē notiks oktobrī, bet nākamais Kokneses zolmeistars – pēc gada.

Šajā foto redzami visi pieci Kokneses zolmeistara titula ieguvēji (no kreisās: Gatis Grunšteins, Didzis Bērziņš, Ralfs Dūniņš, Egīls Baltcers, Egīls Kļaviņš).

Rezultāti 2018

KSC

Leave a Reply