Mazie vieglatlēti aizvada kvalifikācijas sacensības Latvijas čempionātam

11.februārī Rīgas sporta manēžā norisināsies Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās U-14 vecuma grupai, kurā Koknesi pārstāvēs viens sportists – Henrijs Kalniņš. Tas noskaidrojās 2.februārī Jēkabpilī, kad kvalifikācijas sacensībās piedalījās vēl arī citi koknesieši, cenšoties iegūt tiesības piedalīties finālsacensībās Rīgā.

Kvalifikācijas sacensības notiek piecos Latvijas regionos un uz finālu kvalificējas tikai pa 5 sportistiem no katras zonas katrā disciplīnā. Kokneses sportisti, kas ikdienā savas vieglatlētikas prasmes pilnveido Aizkraukles novada sporta skolā, piedalās Jēkabpils zonas atlases sacensībās, sacenšoties ar sportistiem no Austrumlatvijas – Daugavpils, Rēzeknes, Madonas, Jēkabpils, Ludzas, Preiļiem u.c.

Šoreiz finālsacensībām spēja kvalificēties tikai viens sportists – ar ne visai veiksmīgu skrējienu Henrijs Kalniņš ierindojās 4.vietā 60 metru barjerskrējienā uzrādot rezultātu 10.81 (10.66 priekšskrējienā). Henrijs mēģināja kvalificēties arī tāllēkšanas sacensībām, bet šoreiz mazliet pietrūka, jo ar 4.09 metriem pietika vien 8.vietai.

Citi sportisti spēcīgajā konkurencē šoreiz uzrādīja pieticīgākus rezultātus, bet guva arī ļoti vērtīgu pieredzi un motivāciju turpmākiem treniņiem. Edijam Gercānam 17.vieta 60 metru sprintā un 19.vieta tāllēkšanā. 60 metru sprintā meitenēm Esterei Bīriņai 20.vieta, Aigai Kondratei 25.vieta, Patrīcijai Bērzkalnai 28.vieta, 300 metru skrējienā Gundegai Beķerei 10.vieta, Patrīcijai Bērzkalnai 17.vieta, bet 1000 metros Gundegai 17.vieta, Elzai Lazdiņai 19.vieta un Keirai Ozoliņai 20.vieta. Tāllēkšanā Elzai 28.vieta, bet Estere palika bez rezultāta.

Sportistus sacensībām gatavoja vieglatlētikas treneri Dāvis Kalniņš un Viktors Ņuhtiļins.

Rezultāti

KSC

 

Leave a Reply