Kuldīgā koknesiešiem zelts un divas bronzas

Vieglatlētikas ziemas sezona rit pilnā sparā un aizvadītajā nedēļas nogalē Kuldīgā norisinājās jau otrais Latvijas čempionāts. Ja pagājušajā nedēļā ziņojām par mūsējo sasniegumiem Latvijas čempionātā soļošanā, tad šoreiz esam sagatavojuši atskaiti par U18 un U20 vecuma grupas čempionātu, no kura Kokneses vieglatlēti pārveda 3 medaļas.

Labākais sasniegums šoreiz lodes grūdējam Reinim Nunguram, kurš uzvarēja ar rezultātu 15.50 metri. Reinis ikdienā ar lodes grūšanu vairs nemaz nenodarbojas, jo nesen kā aizvadījis savu pirmo sezonu citā sporta veidā – bobslejā, kur Latvijas ekipāžas sastāvā startēts Eiropas kausā. Bet, kā redzams, tad garā bobsleja sezona nebija šķērslis, lai iegūtu zeltu Latvijas U20 čempionātā telpās lodes grūšanā.

Foto autors Aivars Vētrājs

Bronzas medaļu 800 metru skrējienā izcīnīja Līna Gražule, kurai tā jau ir otrā Latvijas čempionātu medaļa šajā kalendārajā gadā, jo pirms nedēļas tika iegūta pirmā vieta Latvijas čempionātā soļošanā. Šoreiz Līna 800 metrus gari distanci veica 2:29.30, par vairāk nekā 6 sekundēm uzlabojot savu personīgo rekordu, par ko prieku neslēpa arī Līnas treneris Viktors Ņuhtiļins.

Trešo medaļu no koknesiešiem ieguva kolorītais sportists Ingars Kļaviņš. Savā pamatdisciplīnā tāllēkšanā šoreiz nācās samierināties ar 6.vietu un rezultātu 6.30 metri, jo problēmas esot sagādājis precīzs atspēriens uz atspēriena dēlīša. Bet pie medaļas Ingars tika 4×200 metru stafetes skrējienā, kur kopā ar kolēģiem no Aizkraukles sporta skolas izdevās noskriet tik ātri, lai kaklā varētu kārt bronzas godalgas. Uzrādītais rezultāts 1:36.95.

Bez jau pieminētajiem sportistiem sacensībās piedalījās arī citi. U18 vecuma grupā Otto Bērzkalnam 44.vieta 60 metros (7.96 sekundes) un 15.vieta trīssoļlēkšanā ar personīgo rekordu – 11.32 metri. Natālijai Zeicai 28.vieta 60 metru sprintā ar rezultātu 8.67 sekundes.

U20 vecuma grupā startēja vel vairāki Igora Lulles audzēkņi. Sāpīgajā 4.vietā šoreiz ierindojās Ralfs Eihentāls, kurš šoreiz trīssoļlēkšanā bija pieticīgāks nekā pērn un ar 13.52 metriem tika sasniegta 4.vieta. Tāllēkšanā Ralfam šoreiz 8.vieta ar rezultātu 6.01 metrs, un līdzīgi ka Ingaram, arī Ralfam esot bijušas problēmas ar precīzu atspērienu. Tāllēcēju pulkā bija arī Tomass Gercāns, kuram ar 5.56 metriem pietika 12.vietai, bet Maikls Andriksons šoreiz ierindojās 15.vietā ar 5.39 metrus tālu lēcienu.

Sportistus sacensībām gatavoja vieglatlētikas treneri Viktors Ņuhtiļins un Igors Lulle.

REZULTĀTI

Informāciju sagatavoja KSC preses daļas žurnālists Teo Rakstītājs

 

 

Leave a Reply