Koknesietēm 4 medaļas Latvijas čempionātā soļošanā telpās

Ik gadu janvāra beigās norisinās sezonas pirmais Latvijas čmepionāts vieglatlētikā telpās – un ik gadu tas ir Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā. Daudzcīņās mums dalībnieki startē reti un arī šis gads nebija izņēmums, bet soļošanā pārstāvniecība ir visnotaļ liela. Arī šoreiz iegūtas 4 godalgas – divas zelta medaļas, viena sudraba un viena bronzas.

U-14 vecuma grupā pie sava pirmā Latvijas čempiones titula tika Gundega Beķere, kas pārspēja visas savas pretinieces un finišā par nepilnu sekundi apsteidza otrās vietas ieguvēju. 1000 metrus garo distanci Gundega veica 5:29.83. Vēl šajā grupā startēja Patrīcija Bērzkalna, kas ierindojās 7.vietā.

U-16 vecuma grupas meitenēm bija jāveic 2000 metru distance. Labākā no koknesietēm bija Elizabete Bērzkalna, kas šoreiz bija spiesta samierināties ar 4.vietu, uzrādot rezultātu 12:25.03. 6.vieta Gintai Pētersonei, 8.vieta Evelīnai Vitenbergai, bet 11.vietā Sandija Barone.

U-18 grupā, kur jau bija jāveic 3000 metru distance, sudraba medaļu par otro vietu izcīnīja Megija Čakste ar rezultātu 17:49.64. 5.vietā ierindojās Elīza Matušonoka, bet 8.vieta šoreiz Natālijai Zeicai.

Visbeidzot U-20 vecuma grupā koknesietem divas medaļas – zelta godalgu 3000 metru distancē ieguva Līna Gražule ar rezultātu 18:37.34, bet pie bronzas medaļas tika Baiba Višķere.

Visas sportistes sacensībām gatavoja vieglatlētikas treneris Viktors Ņuhtiļins.

REZULTĀTI

Nākamie vieglatlētu starti jau šajā nedēļā – 1.februārī notiks atlases sacensības uz LČ U-14 vecuma grupai, bet nedēļas nogalē Kuldīgā notiks LČ telpās U18 un U20 vecuma grupai.

KSC

Leave a Reply