Ielu sacensību 2017 volejbola turnīrā uzvar pieredzējušie koknesieši

2.decembrī Kokneses sporta centrā norisinājās pirmspēdējais Kokneses novada Ielu sacensību posms volejbola turnīrs, kurā šoreiz piedalījās četras komandas no Kokneses novada.

Šim turnīram nudien, ar atsevišķiem izņēmumiem bija pieteikušies īsti volejbola spēles iesācēji un “svētdienas” spēlētāji, kas galu galā ir arī Ielu sacensību mērķauditorija un prieks, ka vismaz 4 komandas tika noformētas. Sacensībām pieteicās 5.klases komanda, Annijas Derkačas komanda, kuras sastavā spēlēja pārsvarā 8.klases skolēni, pieredzējušā koknesieša Niklāva Vingra komanda un Vecbebru komanda ar kapteini Ralfu Uškānu priekšgalā.

Apmēram 3 stundu garumā norisinājās spraigas cīņas volejbola laukumos un noskaidrojās, ka 4,vieta šoreiz turnīra debitantiem 5.klases komandai, kuriem vēl būs daudz iespējas parādīt savu spēku nākamajos gados. Pie trešās vietas tika Annijas komanda, bet pirmo un otro vietu smagā piecsetu cīņā sadalīja Niklāva un Ralfa komandas. Pēc ilgas cīņas piektaja setā ar 25:23 pārāki bija Niklāva komandas spēletāji un izcīnīja uzvaru, bet Ra;fa komandai šoreiz otrā vieta. Uzvarētāju komandā spēlēja Niklāvs Vingris, Dāvis Briedis, Laila Kalniņa, Didzis Bērziņš, Ilmārs Kalniņš un Andrejs Pavļenkovs.

Ielu sacensību noslēdzošais posms notiks 16.decembrī, kad Kokneses sporta hallē tiks spēlēts basketbols.

Teo Rakstītājs

One comment

  1. Atbalsojums: ivermectin 3mg cost

Leave a Reply