Decembris iesākts ar kārtējo “Koknese sporto” pasākumu

Šoreiz kartējā “Koknese sporto” pasākumā, kuru kā ierasts kopš septembra organizē biedrība “Kokneses sporta veterānu klubs”, tika spēlēts volejbols. Šoreiz iztikām bez viestrenera – speciālista, bet tā vietā atnākušajiem dalībniekiem bija iespēja cīnīties par dažādām saldajām balvām volejbola prasmju konkursos, Protams, neizpalika arī volejbola spēle šorei 4 setu garumā.

Pavisam uz pasākumu ieradās 22 dalībnieki. Visi tika sadalīti divās meistarības grupās – meistari un amatieri. Pasākuma formāts paredzēja, ka meistari spēlē savā starpā, bet amatieri savā starpā, katrā grupā aizvadot 4 setus līdz 25. Starp setiem tika izspēlēti vairāki konkursi, kuros bija iespējams iegūt dažādas balvas no organizatoriem. Tā, piemēram, starp pirmo un otro setu dalībnieki centās volejbola bumbu dabūt basketbola grozā ar augšējo piespēli, starp otro un trešo setu notika pāru sacensības, bet pēdējā starpsetu konkursā ar servi bija jātrāpa noteiktos punktos, lai iegūtu savā īpašumā kādu balvu.

Galu galā gandrī visi tika tika pie kādas balvas, visi tika uzspēlēt un apgūt kadu jaunu volejbola spēles elementu un kopumā uzvarēja draudzība. Nākamais “Koknese sporto” pasākums jau nākampirmdien, kad spēlēsim basketbolu pēc līdzīga principa – spēles mīsies ar konkursiem un relaksētu gaisotni, lai ikviens varētu pamēgināt ko jaunu un par katru cenu nebūtu jāsacenšas. Tiekamies arī nākamo pirmdien uz sportisku vakaru kopā ar citiem un biedŗību “Kokneses sporta veterānu klubs”.

Dāvis Kalniņš, biedŗība “Kokneses sporta veterānu klubs”

One comment

Leave a Reply