“Kokneses kauss 2017” volejbolā aizceļo uz Stopiņiem

9.septembrī Kokneses SC hallē notika tradicionālās rudens sacensības volejbolā “Kokneses kauss 2017” vīriešu komandām . Sacensību mērķis ir pārbaudīt savus spēkus un komandu sastāvus pirms jaunās 2017./2018. gada sacensību sezonas sākuma. Turnīrā piedalījās Rīgas volejbola skola, Jēkabpils “Viadukts”, Entuziastu volejbola līgas komanda “Koknese”, VK “Madona”, VK “Stopiņi” un Kokneses U-19 jauniešu komanda.
Komandas tika salozētas divās apakšgrupās A grupā nokļuva RVS, Madona un Stopiņi, bet B grupā Viadukts, Kokneses U19 un EVL Koknese. Spraigās priekšsacīkšu cīņās tika noskaidrots, ka par 5.-6.vietu spēlēs RVS un Madona. Uzvarēja VK Madona 2:0. Par 3.-4.vietu spēlēja komandas Viadukts un EVL “Koknese”. Uzvarēja koknesieši ar rezultātu 2:1. Finālā tikās Kokneses jauniešu komanda “Koknese U-19” un VK Stopiņi. Uzvarēja komada VK “Stopiņi” ar rezultātu 2:0.
Uzvarētāju komandas sastāvā spēlēja arī divi koknesieši- Edgars Glāznieks un Raimonds Dzenis. Kokneses U-19 komandas sastāvā spēlēja Edgars Kalnozols, Matīss Petjukevičs, Kristers Dardzāns, Aldis Sproģis, Jānis Andrejevs, Matīss Šumskis, Raivis Pālēns, Mikus Gabranovs, un Niklāvs Vingris.
Kokneses jauniešu komanda bija gados visjaunākā, bet parādīja to , ka var sekmīgi konkurēt arī pieaugušo turnīros. Šī turnīra pieredze ļoti noderēs jau 15.septembrī, kad Kokneses sporta centrā notiks atlases turnīrs par tiesībām pārstāvēt Latviju Pasaules skolu volejbola čempionātā.

Informāciju sagatavoja volejbola treneris Ivars Māliņš

Leave a Reply