22.aprīlī Koknesē sacensības krosmintonā un peldēšanā

Koknesē gaidāms ļoti sportisks aprīļa noslēgums un maija sākums, jo šajā laikā Koknesē paredzētas vairākas sacensības un sporta pasākumi, kuros piedalīties aicināts ikviens sportot gribētājs. Šoreiz pastāstīsim sīkāk par šajā nedēļas nogalē gaidāmajiem sporta pasākumiem.

Pirmo reizi Koknesē norisināsies Latvijas krosmintona līgas posms, ko rīko Latvijas krosmintona federācija. Ar krosmintonu koknesieši tika iepazīstināti janvārī, kad krosmintona federācijas pārstāvji un reizē arī koknesieši Mārtiņš Žogots un Edgars Rēķis ieradās uz krosmintona paraugdemonstrējumiem. Toreiz tika apmācīti vairāki vietējie un jau ir zināms, ka daļa no viņiem un varbūt vel kāds cits piedalīsies arī sestdien gaidāmajās sacensībās.

Krosmintons ir aizraujošs, skatāms un vienkārši saprotams sporta veids, kas arī ikvienu skatītāju neatstāj vienaldzīgu, tāpēc gaidīsim uz sacensībām arī skatītājus, kas varēs gan iepazīt šo jauno sport veidu, gan arī just līdzi saviem favorītiem. Sacensību sākums plkst. 10:00 Kokneses sporta centrā. Vairāk par sacensībām un pašu krosmintonu vari uzzināt Latvijas krosmintona federācijas mājaslapā. Sacensību nolikums pieejams šeit.

Paralēli krosmintona sacensībām sporta hallē, Kokneses sporta centra peldbaseinā norisināsies Kokneses sporta centra atklātās sacensības peldēšanā, kuras organizē Kokneses sporta centrs sadarbībā ar peldēšanas treneri Jolantu Gruguli. Pagājušajā gadā norisinājās pirmās KSC atklātās sacensības peldēšanā un šogad tradīcija tiek turpināta. Šogad sacensības notiek pavisam 8 vecuma grupās, lai pie pirmās peldēšanas pieredzes tiktu arī pašī mazākie peldētāji. Sacensības ir atklātās (piedalīties var jebkurš peldētgribētājs) un to sākums plkst. 11:10, bet reģistrēšanās sacensībām no 10:00 – 10:30, iesildīšanās no 10:30 – 11:00. Plānotais sacensību ilgums līdz plkst. 13:00 un apbalvošana ap plkst. 13:20. Visu informāciju par sacensībām, tai skaitā arī vecuma grupas un distances, atradīsiet sacensību nolikumā.

Gaidīsim sestdien Kokneses sporta centrā gan dalībniekus, gan skatītājus un līdzjutējus, bet nākamajā nedēļā informēsim par citiem sporta pasākumiem Koknesē.

Dāvis Kalniņš, KSC

Leave a Reply