Andrejs Nereālais ar komandu labākie 25. “Koknese sporto”

Kārtējā pirmdienas vakara Kokneses sporta centrā norisinājās “Koknese sporto” pasākums, kurā šoreiz spēlējām basketbolu – atsaucība bija ļoti liela, kopā pulcējot 35 dalībniekus, pat neskatoties uz to, ka vel daži potenciālie spēlētāji Aizkrauklē spēlēja florbolu, bet vēl citi bija kādā ļoti svarīgā ģenerālmēģinājumā.

Šoreiz komandu veidošanai izmantojām lozēšanu, kas bija jaunums Koknese sporto pasākumā, un komandas saveidojās ļoti dažādas. Tāpat, pirmo reizi taisījām divas apakšgrupas, jo komandu skaits bija liels – 7.

Sāksim uzreiz ar rezultātiem. Pirmajā vietā šoreiz komanda, kurā spēlēja Andrejs Nereālais , Rūnijs, Andris “Andža” Zīverts, Rainers Zī un Oskars Saulītis. Finālā uzvarētāji tikās ar Edgara Kalnozola komandu, kuras sastāvā tika pulcēti divi no Kokneses snaiperiem – Armands Kory un Jurģis Rēķis, kuri finālmačā esot pa abiem iemetuši 9 trīnīšus, bet Andrejs Nereālais esot pretī sametis par diviem punktiem vairāk, lai izcīnītu uzvaru. Edgara komandā spēlēja arī Oskars Kalnozols un Ivars Igaunis.

Trešajā vietā šoreiz Ulda Bērziņa komanda, kuras lielākais panākums bija uzvara pār Otto Bērziņa komandu ceturtdaļfinālā, bet spēlē par simbolisko trešo vietu tika pārspēta Mareka Koļesņikova komanda. Uldim palīdzēja jaunais Latvijas čempions U-20 grupā trīssoļlēkšanā lidojošais Ralfs “Feidijs” Eihentāls, Dāvis Kalniņš, Edgars Butāns un Markuss “Markūsa” Aldiņš, bet Marekam sastāvā bija Intars Zauls, Edgars Saulītis un vēl divi spēlētāji. Vietas no 5. – 7. sadalīja Otto Bērziņa komanda, Krišjāņa Dadzīša komanda un Jāņa Andrejeva komanda.

Nākamais pasākums notiks 20.februārī, tiksimies!

Teo Rakstītājs

Leave a Reply