Vairāki U-14 vecuma vieglatlēti no Kokneses dosies uz Latvijas čempionātu

Pagājušajā ceturtdienā Jēkabpilī norisinājās Jēkabpils zonas atlases sacensības uz Latvijas čempionātu U-14 vecuma grupai, kurās piedalījās arī seši vieglatlēti no Kokneses. Trīs no viņiem iekļuva piecu labāko skaitā savās disciplīnās un ieguva iespēju piedalīties Latvijas čempionātā telpās šajā vecuma grupā, kas notiks šo svētdien 12.februārī Rīgas sporta manēžā.

Vislabāk veicās Gustam Donikam, kurš lodes grūšanā ierindojās otrajā vietā, uzstādot jaunu personisko rezultātu – 9.49 metri. Gusts piekāpās vien Ņikitam Kaseckim no Ludzas, kurš pārliecinošī uzvarēja ar 10.81 metrus tālu grūdienu. Tāpat finālsacensībām Rīgā kvalificējās Alens Paļskis, kurš startēja 60 metru barjerotajā distancē un iekļuva B finālā, kur ieņēma 3.vietu. Kopā tas Alenam deva 7.vietu, bet tā kā priekšā bija arī divi pārstāvji no Lietuvas, tad Alens kā piektais kvalificējās finālam. Alena rezultāts – 11.66 sekundes. Pavisam nedaudz līdz finālsacensībām pietrūka Ritvaram Dekterim, kurš 60 metru skrējienā B finālā palika trešais ar rezultātu 9.15. Uzvarai skrējienā, kas dotu iespēju startēt Rīgā, pietrūka 4 sekundes simtdaļas. Visus trīs sportistus sacensībām gatavoja vieglatlētikas treneris Dāvis Kalniņš.

Sacensībās piedalījās arī vairākas vieglatlētikas trenera Viktora Ņuhtiļina audzēknes. Vislabākās sekmes Evelīnai Vitenbergai, kam 8.vieta 60 metru sprintā, bet 1000 metru distancē izcīnīta 4.vieta ar 3:57.93 minūtēm. Tas Evelīnai deva iespēju startēt arī finālsacensībās Rīgā. 1000 metru distancē startēja arī Sandija Barone un Elizabete Bērzkalna, kuras attiecīgi ieguva 10. un 12. vietu, uzrādot rezultātus 4:19 minūtes un 4:21 minūtes.

Latvijas čempionāts jau šajā svētdienā, kur vēlēsim jaunajiem vieglatlētiem labas sekmes.

REZULTĀTI

Dāvis Kalniņš, KSC

Leave a Reply