Koknese uzvar Skrīverus ANČ telpu futbolā pirmajā spēlē

2.novembrī Aizkraukles sporta centra hallē iesākās 2016./2017. gada sezonas Aizkraukles novada atklātais čempionāts telpu futbolā, kurā šogad startē piecas komandas, to skaitā arī komanda Koknese, kuras sastāvā spēlē pieredzējuši telpu futbolisti.

Sezonas pirmajā spēlē Koknesei pretī stājās Skrīveru vienība, kas šoreiz bija papildinājusies ar jauniem spēlētājiem, kuri iepriekš komandā vēl nebija spēlējuši, vai arī vismaz pret Koknesi vel nebija spēlējuši. Spēle iesākās bikli abu komandu izpildījumā, kā jau tas mēdz būt sezonas sākumā, kad spēlētāji vel tikai aprod ar oficiālām spēlēm.

Rezultātu pirmie atklāja koknesieši. Didzis Bērziņš laukumā vidū atbruņoja pretinieku spēlētāju un izgāja viens pret vārtiem, gūstot skaistus vārtus ar spēcīgu sitienu. Kokneses prieki gan nebija diez ko ilgi, jo Skrīveri prata rezultātu izlīdzināt. Aleksis Ļebedevs sita no tālas distances pa zemi, bet vārtu priekšā nogulēja Kokneses aizsardzība. Burzmā bumbu nemanīja arī vārtsargs Egīls Baltcers, kurš ar skumīgu vaigu bija spiests ņemt bumbu ārā no saviem sargātajiem vārtiem. Līdz puslaika beigām rezultāts vairs nemainījās un komandas devās pārtraukumā ar neizšķirtu 1:1.

Otrā puslaika sākumā ātrajā uzbrukumā Koknese aizskrēja pārsvarā 3 pret 2. Pa centru ar bumbu gāja Andrejs Pavļenkovs, un visiem likās ka sekos piespēle uz vienu vai otru malu kādam no uzbrucējiem Kalniņiem. Bet tā kā spēlētāji bija jau ļoti satuvinājušies ar vārtiem, tad sekoja nenormāli spēcīgs sitiens ar Andreja labo akmenscieto kāju, uz kuru vārtsargs reaģēt nespēja – 2:1 Kokneses labā. Koknesei piederēja neliels teritoriāls pārsvars un tika izveidoti vairāki momenti, bet arī Skrīveri ik pa brīdim atskrēja pretuzbrukumos un mēģināja sist pa vārtiem. Vienā no epizodēm Kokneses aizsargi nesadalīja bumbu pēc auta izspēles pie saviem vārtiem, kas noveda pie spēcīga pretinieka sitiena pa Kokneses vārtiem no pavisam tuvas distances (aptuveni 4,5m). Bumb lidoja precīzi iekš vārtu staba, bet neticamā (!) lēcienā Egīls Badijs Baltcers spēja šo bumbu izvilkt. Par šo seivu Egīls saņēma lielas skatītāju ovācijas.

Puslaika 11.minūtē pie trešajiem vārtiem tika Koknese. Pēc presinga taktikas izvēles pretinieka laukuma pusē, pie centra Ritvaram Kalniņam izdevās atbruņot pretinieku, kam sekoja zibenīga piespēle uz priekšu Dāvim Kalniņam, kas sāka traukties uz pretinieku vārtiem. Ritvars uzspēja ieskriet brīvajā koridorā laukuma otrā pusē, kur saņēma piespēli atpakaļ no Dāvja un raidīja bumbu vārtu tīklā ar kārtīgu belzienu 3:1.

Prieki gan nebija diez ko ilgi, jo 13.minūtē Skrīveri izspēlēja jaunu uzbrukumu ar centrējumu vārtu virzienā. Kokneses aizsargi pie gaisa bumbas netika un Mārtiņš Dāvidnieks ar veiklu galvas kustību izmainīja bumbas lidojuma virzienu. Šo bumbu Egīls nespēja tvert un Skrīveri atgrieza intrigu mačā – 3:2. Spēles beigas tuvojās un abām komandām bija savu uzdevumi – Skrīveri vēlējās panākt vismaz neizšķirtu, bet Koknese centās noturēt uzvaru. 19.minūtē Didzis Bērziņš ar tālu piespēli no laukuma centra vārtu priekšā atrada Ilmāru Kalniņu, kurš ar pirmo pieskārienu eleganti apspēlēja pretinieku vārtsargu, bet ar otro jau raidīja bumbu praktiski tukšos vārtos, uzstādot spēle gala rezultātu 4:2.

Pa vieniem vārtiem Kokneses uzvarā tātad guva Didzis Bērziņš, Andrejs Pavļenkovs, Ritvars Kalniņš un Ilmārs Kalniņš. Ar rezultatīvām piespēlēm izcēlās Didzis un Dāvis Kalniņš, bet vel laukumā izgāja Reinis Kuzmas, Kārlis Beikerts un Dima Krupenkins. Vārtos sargāja Egīls Baltcers.

Pēc spēles komanda noturēja preses konferenci vienā no Kokneses apkaimes restorāniem, oficiālajā daļā tika atbildēts uz līdzjutēju jautājumiem par gaidāmo sezonu un komandas treniņdarbu vasarā, bet neoficiālās daļas detaļas šoreiz paliks neatklātas.

Nākamā spēle Koknesei 16.novembrī, kad 19:30 jāspēlē pret komandu Step Trans. Visu aktuālo informāciju par turnīru iespējams atrast mūsu mājaslapas rezultātu sadaļā.

Rakstā izmantotā bilde ir no pagājušās sezonas 🙂

KSC preses daļas futbola apakšdepartaments

Leave a Reply