ANČ basketbolā Koknese iesāk ar uzvaru pagarinājumā

Pēc gada pauzes Aizkraukles sporta centrā atkal atgriezies basketbola čempionāts, kurā piedalās arī Kokneses amatieru komanda. Turnīrs iesākts ar uzvaru pagarinājumā, bet parādītais sniegums – tālu no optimālā, tomēr daudziem pirmā oficiālā spēle pēc ilga laika.

Spēli Koknese pret Policiju iesāka ar Vingri, Korekovu, Asmusu, Grustānu un Višķeru. Spēles sākums nervozs un kļūdu pilns abam komandām, par ko liecina arī pirmās ceturtdaļas rezultāts – 7:6 Kokneses labā. Otrajā ceturtdaļā Kokneses sastāvu papildināja pieredzējušais aizsardzības speciālists Andrejs Pavļenkovs un augstu basketbola līmeni baudījušais Didzis Bērziņš, kas sākotnēji deva pat 10 punktu pārsvaru (18:8), bet Policijas komanda prata atgriezt intrigu spēlē, līdz pirmā puslaika beigām samazinot atpalicību līdz 16:21. Otro puslaiku daudz veiksmīgāk aizvadīja Policijas komanda, kas pārliecinoši uzvarēja trešo ceturtdaļu – 17:6 ceturtdaļas rezultāts un kopā jau 33:27 Policijas labā. Šajā ceturtdaļā Koknese spēlēja ļoti blāvi, zaudējot cīņu par atlēkušajām bumbām un daudzas pozīcijas soda laukumā. Tāpat 5 piezīmes savākt pamanījās viens no Kokneses komandas līderiem Andrejs Grustāns. Arī ceturtās ceturtdaļas ievadā labas sekmes Policijai, kas vienubrīd panāca pat 9 punktu starpību, bet pateicoties labam rezervistu un Didža Bērziņa pienesumam, spēle tika izlīdzināta un pamatlaika 32 minūtes tika noslēgtas ar 44:44. Koknese pēdējā ceturksnī iespēja 17 punktus, no kuriem 9 gūti ar tālmetieniem.

Pagarinājumā aizsardzībā izdevās paņemt visas vajadzīgās atlēkušās bumbas un uzbrukumā punktus iedeva Didzis Bērziņš, kas kopumā spēli ļāva pabeigt ar 52:48 Kokneses labā. Kokneses sastavā laukumā devās 10 no spēlei pieteiktajiem 11spēlētājiem. Rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Didzis Bērziņš, 8 pievienoja Andrejs Pavļenkovs, 7 debijas reizē Emīlam Višķeram, bet sešus pievienoja komandas spēlējošais treneris Dāvis Kalniņš, kam 6 punkti ar trīnīšiem pēdējā ceturtdaļā.

Nākamā spēle Koknesei 15.novembrī, kad tiks aizvadīta spēle pret komandu Veterāni. Tiksimies Aizkraukles sporta centrā uz aizraujošu spēli! Visu aktuālo turnīra informāciju lūdzu skatiet mūsu mājaslapas rezultātu sadaļā.

KSC preses daļas basketbola analītiskā nodaļa

Leave a Reply