“Aizkraukle/Koknese” izcīna 2.vietu florbolā

Pēc spraigi aizvadītas cīņas par zelta medaļu, Latvijas čempionāta florbolā vīriešu 2. līgas finālā, 2024. gada 6. aprīlī, Lielvārdes sporta centrā, “Aizkraukle/Koknese” florbolisti pēcspēles metienos, cīnoties pret “FBK Baloži” izcīna 2. vietu ar rezultātu 6:5.

Aizvadot pirmās astoņas minūtes ar 1:0, Baloži gūstot vadību, Aizkraukles novada florbolists Juris Tomaševskis izlīdzināja rezultātu 9. minūtē (1:1). 32. minūtē Baloži izvirzīja vadību ar 4:1, bet Aizkraukles novada spēlētāji Rihards Krauklis un Adrians Mihailovs (iemetot bullīti) rezultātu ātri izlīdzināja ar 4:3 otrās trešdaļas beigās. Spēlējot skaitliskajā mazākumā, Baloži atkal guva pārākumu ar 5:3, tomēr “Aizkraukle/Koknese” nebija gatavi padoties un spēlētāji Raitis Ozols un Niklāvs Vingris divās minūtes starp goliem izcīnīja neizšķirtu pamatlaikā ar 5:5. Turpinoties papildlaikam, rezultāts nemainījās (5:5), tomēr pēcspēles metienu sērijā vārtus no Aizkraukles novada puses guva tikai florbolists Raivis Kurnigins, kamēr ar trim iesistiem vārtiem atbildēja “FBK Baloži”, nodrošinot uzvaru un zeltu ar rezultātu 6:5, un “Aizkraukle/Koknese” izcīnot 2. vietu fināla spēlē.

Par labāko no spēlētājiem starp Aizkraukles novada florbolistiem atzina vārtsargu Mārtiņu Kavosu un viņa komandas biedru Juri Tomaševski.

Foto – Latvijas florbola savienība
Informāciju sagatavoja Santa Putene

Leave a Reply