“Aizkraukle/Koknese” florbolisti iekļūst finālā

Pagājušajā nedēļas nogalē, divas dienas pēc kārtas (sestdien un svētdien) tika aizvadītas Latvijas čempionāta 2.līgas pusfināla spēles florbolā starp aizvadītā gada čempioniem – “Aizkraukle/Koknese” komandu un FK “Vārme”, lai noskaidrotu, kura no komandām turpinās cīņu par šīs sezonas titulu.

16.un 17.martā Kuldīgā starp abām komandām tika aizvadītas pusfināla sērijas pirmās divas spēles, kur vienā no tām pārāki izrādījās “Aizkraukle/Koknese” florbolisti (21:7) , taču nākošās dienas spēlē uzvaru izcīnīja “Vārme” (11:10).
Ņemot vērā, ka iekļūšanai finālā komandai nepieciešamas trīs uzvaras – nākamās divas pusfināla sērijas spēles tika aizvadītas Kokneses sporta centrā, un abās no tām pārliecinoši uzvarēja mājinieki. ( 3.spēle – 7:3, 4.spēle – 15:4). Līdz ar to apvienotā “Aizkraukle/Koknese” komanda otro gadu pēc kārtas ir iekļuvusi 2.līgas finālā, kur turpinās aizstāvēt čempiona titulu un pavisam drīz laukumā tiksies ar “FBK Baloži”.
Abas finālā nokļuvušās komandas regulāro sezonu aizvadīja vienā apakšgrupā, kur laukumā tikās divās savstarpējās spēlēs. Novembra vidū, Baložu vidusskolā spēli uzvarēja “FBK Baloži” ar 12:5, arī februāra spēlē Koknesē, uzvaru pēcspēles metienu sērijā izdevās izcīnīt “FBK Baloži” komandai (9:8).

KSC

Leave a Reply