Aizvadīts 74. “Koknese sporto” pasākums

12.oktobra vakarā uz basketbola spēli Kokneses sporta hallē pulcējās 38 dalībnieki. Līdzīgi kā iepriekšējā “Koknese sporto” pasākumā, arī šoreiz tika izdalītas divas grupas – spēlētāji ar zināmu pieredzi šajā sporta veidā (lielie) un iesācēji (mazie).
Tika izveidotas 6 lielo komandas un 3 mazo komandas, kas savas grupas ietvaros aizvadīja savstarpējās spēles.
Starp lielajiem labākā izrādījās dzeltenā komanda (Niklāvs, Ričards, Rinalds, Edgars un vēl viens čalis, kuram vārdu nezinām), kas spēlē par pirmo vietu pārspēja raibos (Andreju, Gustavu, Endiju, Alvi un Ilmāru). Savukārt spēlē par trešo vietu sarkanie (Alens, Tomass, Aksels un Kristers) pašā izskaņā ar +2 pieveica oranžos (Ediju, Dāvi, Ivaru un Oskaru (a.k.a. Osīc). Visbeidzot piekto vietu ieguva zilā komanda (Matīss, Normunds, Ivo un Toms), bet sestie palika zaļie (Armands, Henrijs, Andis un Ričards).
Mazajiem šoreiz labākās sekmes komandai, kurā par kapteini tika izraudzīts Alfrēds, otrie palika Martas vadītie špiļoki, bet trešajā vietā šoreiz kapteines SIgnītes basketbolisti.
Vakara izskaņā tika aizvadīts arī konkurss, kur dalībniekiem bija iespēja pacīnīties par Kokneses sporta centra sarūpētajām balvām – T-krekliem. Ar basketbola precizitātes metieniem dalībnieku izveidotās komandas krāja punktus. Noteikumi paredzēja, ka lielajiem uzvar tā komanda, kura pirmā iegūst 30 punktus, bet mazajiem bija jāiegūst 21 punkts. No lielajiem balvas ieguva Andrejs, Tomass un Armands, bet mazajiem Rainers, Alfrēds un Ričards Riekstiņš.


Uz tikšanos citos Koknese sporto pasākumos!

KSC

Leave a Reply