Aizvadīts 73. “Koknese sporto” pasākums

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros Kokneses sporta hallē, 28.septembra vakarā tika aizvadīts 73. “Koknese sporto” pasākums basketbola tēmā, kopā pulcējot vairāk kā 30 sportotgribētājus.


Ņemot vērā kuplo dalībnieku skaitu, dalībnieki tika sadalīti divās grupās – spēlētāji ar zināmu pieredzes bagāžu basketbolā (lielie) un spēlētāji, kuriem viss vēl priekšā (mazie).
Lielajā grupā tika izveidotas piecas, bet mazajā grupā trīs komandas pa četriem spēlētājiem katrā komandā.
Grupu ietvaros tika aizvadītas savstarpējas komandu spēles 9 minūšu garumā. Lielajiem katram sanāca aizvadīt astoņas spēles, bet mazajiem sešas.

Lielajā grupā labākie izrādījās “Oranžie”, kur spēlēja Matīss Petjukevičs, Kristers Bite, Henrijs Kalniņš un Matīss Šumskis, otrie bija “Zaļie” (Alens Paļskis, Ilmārs Suveizda, Dāvis Kalniņš, Artūrs Benuševics), trešie bija “Zilie” (Toms Andersiņš, Aldis Sproģis, Ivars Gražulis, Ričards Kukrevičs, Alvis Zemītis), ceturtie “Dzeltenie” (Endijs Soldans, Rinalds Kalniņš, Kalvis Vaivods, Tomass Gercāns), bet piektie “Sarkanie” (Gustavs Ozoliņš, Ivo Igaunis, Andis Benuševics, Daniels Stoma).
Mazajā grupā šoreiz labākā bija Oskara komanda (Oskars Saulītis, Elizabete Kalniņa, Signe Dzērve un Valters Nikolajevs), otrā bija Alfrēda komanda (Alfrēds Lejiņš, Marta Užule, Zanda Zariņa, Ralfs Jakubovskis), bet trešā Rainera komanda (Rainers Šmits, Kadrija Birkāne, Ričards Logins, Sanita Mirošņika).

Starp spēlēm tika izspēlēts arī konkurss ar balvām, kur katrā grupā tika noskaidroti veiklākie dalībnieki, kas šajā vakarā attiecīgi bija Tomass Gercāns, Ivars Gražulis un Kristers Bite, bet mazajiem Signe Dzērve, Ričards Logins un Sanita Mirošņika.

Prieks, ka visi sanākušie novērtēja Koknese sporto atmosfēru un būtību, un draudzīgā gaisotnē aizvadīja pašaizliedzīgas cīņas līdz pēdējai sekundei.

Paldies visiem par dalību un drīzumā arī paziņosim par nākamo Koknese sporto pasākumu!


Leave a Reply