Birkānei bronza LČ tāllēkšanā, Nungurs otrais LVS kausā

Kārtējās sacensības aizvadījuši Kokneses vieglatlēti. 8.februārī Kuldīgā Latvijas čempionātā telpās U14 vecuma grupā pieci koknesieši cīnījās par kārtējām godalgām, bronzu tāllēkšanā iegūstot Kadrijai Amandai Birkānei, bet 5.februārī Valmierā LVS/Sportland kausā 2.vietu izcīnīja lodes grūdējs Reinis Nungurs.

LČ U14 finālsacensībās Kuldīgā kopā startēja pieci jaunie koknesieši. Kadrija Amanda Birkāne ar 4.49 metrus tālu lēcienu izcīnīja bronzas medaļu, bet augstlēkšanā tika pārvarēti 1.43 metri (PB) un sestā vietā. Turpat aiz Kadrijas augstlēkšanā finišēja Elizabete Kalniņa, kas sasniedza 1.40 metrus (PB) un ieguva 7.vietu. Elizabetei arī jauns personīgais rekords un 5.vieta lodes grūšanā – 10.08m. Ļoti labs starts arī Ričardam Loginam, kurš izcīnīja divas piektās vietas. Vispirms Ričards izcīnīja 5.vietu 60 metru sprintā ar 8.62 sekundēm, bet dienas otrajā pusē ar jaunu personīgo rekordu (45.68s) 300 metros arī bija piektais.

Bez pieminētajiem sportistiem uz starta stājās arī Alfrēds Lejiņš un Reinis Cīrulis, kuri attiecīgi izcīnīja 13.vietu lodes grūšanā un 19.vietu 60 metros.

5.februārī Valmierā, LVS/Sportland kausā, uz starta lodes grūšanas sektorā izgāja divi lodes grūdēji no Kokneses. Reinis Nungurs pēdējā mēģinājumā sasniedza 15.41 metru un izcīnīja 2.vietu, bet Ričards Lācītis U18 vecuma grupas ietvaros sasniedza 10.67 metrus un arī izcīnīja 2.vietu.

Rezultāti LVS/Sportland kauss – LVS | LVS/ Sportland kauss 3.posms (U18, P) (athletics.lv)

Rezultāti LČ U14 – LVS | Latvijas U14 čempionāts telpās (athletics.lv)

Elizabete Kalniņa, Alfrēds Lejiņš, Kadrija Amanda Birkāne un Ričards Logins . Foto: Guntis Bērziņš
Ričards Logins un Reinis Cīrulis /Foto: Guntis Bērziņš
Kadrija Amanda Birkāne apbalvošanā (3.vieta)/ Foto: Guntis Bērziņš
Reinis Nungurs / Foto: Arvis Ertmanis

KSC

Leave a Reply