LČ Ogrē Kokneses vieglatlētiem pilns medaļu komplekts

2. un 3.jūlijā Ogres novada sporta centra stadionā norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā U18 un U20 vecuma grupām, kurā piedalījās arī astoņi vieglatlēti no Kokneses, kuri ikdienā trenējas Aizkraukles novada sporta skolas Kokneses filiālē.

Zelta medaļu izcīnīja Gundega Beķere, kas ar rezultātu 19:07.8 bija labākā 3000 metru soļojumā U18 grupā. 5000 metru soļošanā sudrabu izcīnīja Megija Čakste, uzrādot rezultātu 30:19.6. Sudraba medaļa arī U20 grupas vesera metējai Unai Gadzānei, kura četrus kilogramus smago veseri meta 28.87 metrus tālu. Savu pirmo medaļu valsts meistarsacīkstēs izcīnīja arī Gustavs Alfrēds Ozoliņš, kurš bija trešais labākais trīssoļlēkšanā U20 grupā ar rezultātu 12.56 metri.

Bez jau pieminētajiem medaļu ieguvējiem uz starta izgāja vēl četri koknesieši. U18 grupā jauniešiem sesto vietu diska mešanā izcīnīja Ričards Rolfs Lācītis, aizmetot 35.97 metrus. Evelīna Vitenberga bija septītā labākā starp U18 grupas trīssoļlēcējām uzrādot rezultātu 10.42 metri, Paulai Sārtai 4.vieta vesera mešanā U20 grupā ar 22.31 metriem, bet pieredzējušajam Otto Gustavam Bērzkalnam šoreiz bija problēmas ar “mērķēšanu” (tikai viens no sešiem veseriem sasniedza sektoru) un 5.vieta ar pieticīgu rezultātu 33.83 metri.

Gundegu, Megiju, Unu, Otto, Paulu un Evelīnu startam gatavoja treneris Viktors Ņuhtiļins, bet Ričardu un Gustavu treneris Dāvis Kalniņš.

Gundega Beķere
Megija Čakste
Evelīna Vitenberga
Viktors Ņuhtiļins ar Gundegu un Megiju
Gustavs Alfrēds Ozoliņš
Megija apbalvošanā
Gundega apbalvošanā

REZULTĀTI

Foto: Guntis Bērziņš, athletics.lv

KSC

Leave a Reply