Gudļevska 40 seivi neglābj “Slovan” no sezonas beigām

Vakar tika aizvadīta piektā pusfināla spēle Slovākijas hokeja čempionātā starp “Zvolen” un “Slovan” komandām, kas arī izrādījās pēdējā šajā sērijā. Laukuma saimnieki “Zvolen” izrādījās pārāki, uzvarot ar 2:1 un nodrošinot vietu finālā, savukārt “Slovan” komandai sezona līdz ar zaudējumu noslēgusies.

Šajā spēlē Bratislavas “Slovan” vārtu sargāšana tika uzticēta latvietim Kristeram Gudļevskim. Kristers aizvadīja labu spēli, atvairot 40 no 42 pretinieku metieniem, bet ar to tomēr šoreiz bija par maz, lai pagarinātu pusfināla sēriju un komandai sezona līdz ar to beigusies. Spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 1:1, bet papildlaika 8.minūtē uzvaras vārtus “Zvolen” labā guva Mikko Daniels Nūtinens.

Kristers Gudļevskis pievienojās “Slovan” komandai februāra sākumā, bet pirms tam spēlēja Austrijas hokeja līgas klubā “Villacher SV”. Slovākijas hokeja čempionātā Kristers kopumā aizvadīja 11 spēles, tiekot pie 3 uzvarām un 8 zaudējumiem. Vidēji mačā tika ielaistas 2.67 ripas un atvairīti 91.62 % pretinieku metieni.

KSC

Leave a Reply