Gražulim 2 punkti pret spēcīgo “Virtus”

11.aprīlī notika kārtējā Itālijas basketbola līgas spēle, kurā Boloņā vietējie “Virtus” uzņēma latviešu basketbolista Andreja Gražuļa pārstāvēto “Trieste” komandu. Mājnieki svinēja uzvaru ar 81:67, bet Andrejs šoreiz guva divus punktus desmit laukumā pavadītajās minūtēs.

Pēc februāra mēnesī piedzīvotā ceļgala savainojuma Andrejs nedaudz pazaudējis savu spēles pavedienu un nav vairs tik veiksmīgs, cik bija sezonas pirmajā pusē, bet viņa komanda joprojām ir cīņā par vietu Itālijas čempionāta izslēgšanas spēlēs. Šoreiz Andrejs laukumā pavadīja 10 minūtes, kuru laikā guva divus punktus, realizējot vienu no diviem divpukntu metieniem un izprovocējot vienu pretinieku noteikumu pārkāpumu. Andreja +/- rādītājs šajā spēlē bija -8.

Komanda pēc šīs spēļu kārtas atrodas 7.vietā ar bilanci 11-13. Priekšā esošā “Treviso” vienība, kas pirms trīs kārtām bija vienādās pozīcijās ar “Trieste”, ir aizvadījusi veiksmīgu spēļu sēriju un šobrīd ir priekšā par trīs uzvarām ar 14-11. Savukārt, astotās vietas īpašniece “Trento” atpaliek tikai par vienu uzvaru (10-14). Tāda pati bilance arī devītajā vietā esošajai “Pesaro”, bet no 10. – 13.vietai visām komandām bilance 9-15, kas nozīmē, ka cīņa par play-off būs ļoti saspringta. Līdz čempionāta beigām atlikušas vidēji 4 spēles katrai komandai.

“Trieste” nākamā spēle jau rītvakar viesos pret tiešo pretinieku “Trento”. Šī būs ļoti svarīga spēle un uzvara būs plats solis pretī izslēgšanas spēlēm.

KSC

Leave a Reply