Eiduka sezonu noslēdz pasaules ranga simtniekā

Latvijas vadošā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka no Kokneses novada noslēgusi sezonu ar stabilām vietām simtniekā pasaules rangā gan distances, gan sprinta vērtējumā, informē slēpotājas pārstāvis Ivars Bācis.

Pēc panākumiem bagātā “Tour de ski” Patrīcija Eiduka mēnesi nepiedalījās sacensībās, gatavojoties pasaules čempionātam U23, kur sanāca abos startos tikt desmitniekā. Tiesa, pieaugušo čempionātā Vācijā februāra beigās un marta sākumā bija iestājies pārgurums, kā rezultātā 21 gadu vecā Patrīcija nevarēja savā līmenī nostartēt un iegūt labus punktus.

Taču, neskatoties uz to, pasaules U23 čempionātā 7. un 9.vietu izcīnījusī Eiduka pasaules rangā no dažiem tūkstošiem dalībnieču stabili turas simtniekā abās disciplīnās, distancē ar 45,35 FIS punktu reitingu ieņemot 74.vietu, bet sprintā ar 64,82 FIS punktiem atrodoties 81.vietā.

Patrīcija Eiduka vēlreiz izsaka pateicību saviem atbalstītājiem –būvkompānijai “Merks”, Kokneses novada pašvaldībai, LOV, “Nateo D”, “Skandi motors”, “Virši”, veikalam “MySport”, “Ievas siers”, Aizkraukles novada uzņēmumam “Jeld- Wen” un Latvijas Slēpošanas federācijai.

Informāciju sagatavoja Ivars Bācis

Leave a Reply