Gražuļa “Trieste” zaudē “Treviso” un atkrīt uz 7.vietu Itālijā

Vakardien Itālijas basketbola čempionātā kārtējo spēli aizvadīja Andreja Gražuļa pārstāvētā Triestes komanda, kas viesos bija spiesta atzīt “Treviso” komandas pārākumu ar 76:95. Andrejs šoreiz izcēlās ar 2 gūtiem punktiem.

Spēles pirmo ceturtdaļu abas komandas noslēdza neizšķirti – 19:19, bet otrajā ceturtdaļā Trevīzo spēlētāji bija labāki un puslaiks tika noslēgts ar 11 punktu lielu mājnieku pārsvaru. Trešajā ceturtdaļā abas komandas demonstrēja rezultatīvu basketbolu kopā gūstot 54 punktus, bet rezultāta starpības ziņā Trevīzo pārsvars pieauga jau līdz 13 punktiem. Pēdējā ceturtdaļā Triestei neizdevās pietuvoties un spēle noslēdzās ar 76:95. Andrejs laukumā pavadīja 15 minūtes, kuru laikā guva 2 punktus (1/1 2pts, 0/2 3pt), bloķēja vienu metienu un ieguva +/- rādītāju -15.

Šī bija ļoti svarīga spēle abām komandām cīņā par palikšanu Top8, kas garantētu vietu izslēgšanas spēlēs. Pirms šīs cīņas abām komandām bija bilance 11-11 un tās dalīja 6./7. vietu, bet tagad “Treviso” ir sestie, bet “Trieste” – septītie. Tiesa, astotās vietas īpašniece piecas kārtas pirms čempionāta beigām atpaliek par divām uzvarām. Nākamo spēli “Trieste” aizvadīs tikai 11.aprīlī, kad viesos tiksies ar spēcīgo Boloņas “Virtus” komandu, kas šobrīd ieņem trešo vietu turnīra tabulā.

Spēles protokols

Turnīra tabula pēc 24.kārtas

Izmantotie resursi: legabasket.it

KSC

Leave a Reply