Dardzāns un Kalnozols turpina cīņu par čempiona titulu SK “Jēkabpils Lūši” sastāvā

Trešdienas vakarā, Jēkabpilī Latvijas vīriešu volejbola čempionātā tika aizvadīta finālsērijas otrā spēle. Pārāki izrādījās “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” komandas volejbolisti, trijos setos apspējot mājiniekus SK “Jēkabpils Lūši”, sērijā panākot rezultātu 2-0.

Lai gan spēles sākums bija veiksmīgāks Lūšiem, tomēr nevienā no spēles setiem viņiem neizdevās gūt punktu pārsvaru pret spēcīgo pretinieku (25:22, 25:13, 26:24).
SK “Jēkabpils Lūši” komandas sastāvā spēlē volejbola trenera Ivara Māliņa bijušie audzēkņi Kristers Dardzāns un Edgars Kalnozols. Kristers šoreiz spēlēja mazāk nekā sērijas pirmajā spēlē un laukumā izgāja pirmajos divos setos, komandas labā gūstot 4 punktus, bet Edgars spēlē uz laukuma izgāja tikai otrajā setā un protokolā ar punktiem neatzīmējās.
Tā kā finālsērija ilgst līdz brīdim, kad kāda no komandām gūst trīs uzvaras, tas nozīmē, ka cīņā par čempiona titulu Lūšiem jāpieliek visas pūles un jāuzvar trīs nākamās spēles pēc kārtas, kamēr jūrmalniekus no titula šķir tikai viena uzvara.

Finālsērijas trešā cīņa risināsies 28.martā. To tiešraidē varēs vērot LTV7 kanālā plkst. 19:10 .

Sanita Mirošņika, KSC

Leave a Reply