Kokneses sporta centrs apmeklētājiem būs pieejams

Vakar valdības sēdē tika pieņemti jauni ierobežojumi, kas attiecināmi arī uz sporta pakalpojumu iestādēm. Ar nelieliem ierobežojumiem, bet tomēr pieejami būs Kokneses sporta centra sniegtie pakalpojumi – peldbaseins, pirtis, trenažieru zāle un sporta halle.

Ierobežojumi nosaka, ka no 17. oktobra ldz 6.novembrim nenotiks nekāda veida grupu nodarbības un treniņi. Tas nozīmē, ka baseinā tiek atceltas plānotās peldēšanas nodarbības un ūdens aerobikas nodarbības, kā arī hallē nodarbības var notikt tikkai individuāli, distancējoties, kas nozīmē, ka līdz 6.novembrim nedrīkst arī spēlēt komandu sporta spēlēs un cita veida kontaktspēles. Ar visiem ierobežojumiem būs iespējams iepazīties uz vietas sporta centrā.

Apmeklējot Kokneses sporta centru, aicinām ikvienu būt ļoti atbildīgam un ievērot visus valstī noteiktos higiēnas un epidemioloģijas ieteikumus – ievērot 2m distanci, mazgāt rokas un lieki neuzturēties telpās bez vajadzības. Mēs no savas puses noteiksim drošus risinājumus sporta centra apmeklējumam. Jebkuru izmaiņu gadījumā – ziņosim.

KSC

Leave a Reply