Piesakies Kokneses Novada Čempionātam basketbolā 2020!

Esiet sveicināti koknesieši, basketbola draugi! Informējam, ka no šodienas tiek uzsākta pieteikšanās KOKNESES ČEMPIONĀTAM BASKETBOLĀ 2020. Pieteikt komandas (pieteikumā jābūt norādītam komandas nosaukumam un spēlētāju sarakstam) iespējams līdz 2.oktobrim. Komandas sastāvā jāiekļauj vismaz septiņi spēlētāji, bet maksimālais spēlētāju skaits ir 12.

Pirmo reizi Kokneses čempionāts basketbolā notika 2017.gada rudenī, kad turnīram pieteicās 5 komandas. 2018. gadā čempionāts nenotika, bet 2019.gadā čempionātā startēja 5 komandas. Aicinām sākt veidot komandas un pieteikt tās čempionātam līdz 2.oktobrim, iesūtot pieteikumu uz sportacentrs@koknese.lv vai nododot to klātienē Kokneses sporta centrā. Komandas sastāvā jābūt vismaz 7 spēlētājiem, bet maksimālais skaits ir 12. Priekšroka dalībai turnīrā ir komandām, kas veidotas no Kokneses (iedzīvotāji, mācību iestāžu audzēkņi, sporta skolas audzēkņi) spēlētājiem, bet arī komandas “no malas” var mēģināt pieteikties turnīram. Šo komandu pieteikumi tiks izskatīti atsevišķi.

Čempionāta spēles plānots pārsvarā aizvadīt 5dienu un 7dienu vakaros, bet precīzs spēlu laiks un čempionāta izspēles formāts būs zināms pēc visu komandu pieteikumu saņemšanas. Tāpēc esi aktīvs, izveido savu komandu vai piesakies jau gatavā komandā un startē Kokneses basketbola čempionātā 2020!

Vairāk info pa telefonu 29360940 vai sportacentrs@koknese.lv

KSC

Leave a Reply