89 dalībnieki piedalās lietainajā Kokneses asfaltā un smiltīs

30. jūlija pievakarē Kokneses stadionā notika basketbola un pludmales volejbola zibenssacensības, kuru ietvaros smilšu un asfalta laukumos uz starta izgāja pavisam 89 dalībnieki. Basketbola turnīrā “Kokneses asfalts” piedalījās 11 basketbola komandas no Kokneses, Kokneses novada, Ērgļiem un Jēkabpils. Pludmales volejbola turnīrā “Kokneses smiltis” piedalījās 12 vīriešu komandas un 5 sieviešu komandas, pārsvarā pārstāvot Kokneses novadu, bet bija arī spēlētāji no Aizkraukles un citām vietām.

“Kokneses asfaltā” šoreiz uzvarēja vietējā komanda “Andrejs G”, kuras sastāvā spēlēja Andrejs Grustāns, Didzis Bērziņš, Ralfs Eihentāls, Nauris Seļiverstovs un Niklāvs Vingris. Finālā koknesieši, pateicoties Didža Bērziņa sekmīgam soda metienam spēles beigu daļā, pārspēja draugus no Jēkabpils – komandu “Poēma Čīča”, kuras sastāvā spēlēja Kristers Tumšs, Ritvars Zalāns, Renārs Spūlis un koknesietis Francis Aišpurs. Arī spēle par trešo vietu, kurā sacentās divas jēkabpiliešu komandas, izvērtās loti sīva un bija nepieciešams pat papildlaiks. Tā beigu daļā precīzu tālmetienu realizēja komanda “Nameiz Broļ” (Artis Izotovs, Matīss Indriksons, Kārlis Vanags, Gaitis Leiškins) un ceturtajā vietā atstāja komandu “Adrians”.

Pludmales volejbolā dāmām četras uzvaras tikpat spēlēs guva pāris Eva Tomaševska un Amanda Regute un bija labākās. Otro vietu sīvā cīņā ieguva Patrīcija Kalnozola un Dagmāra Luckāne, bet trešajā vietā ierindojās Gunta Andersone kopā ar Emīliju Jaudzemi.

Savukārt vīriem par vakara labākajiem kļuva pieredzējušais duets Niklāvs Vingris un Audris Arzovs, kuri finālā pārspēja duetu no Bebriem  – Viesturu Mozgu un Emīlu Kļaviņu. Totālā tumsā tika aizvadīta spēle par trešo vietu, kurā superspraigā un interesantā spēlē tikai trešajā setā virsroku guva Matīss Petjukevičs un Raimonds Dzenis, kuri nakts melnumā bija mazliet redzīgāki par Raivi Pālēnu un Juri “kaķi” Tomaševski. Fotogalerija no sacensībām būs pieejama nākamās nedēļas laikā.

Nākamās nozīmīgās sporta sacensības Koknesē būs Kokneses sporta festivāls, kas norisināsies 22.augustā visas dienas garumā. Arī festivālā būs gan pludmales volejbols, gan basketbols, bet šoreiz strītbola formātā 3 pret 3, kā arī daudz citas aktivitātes – futbols 3:3, dažādi konkursi, individuālas aktivitātes un aktivitātes pašiem mazākajiem.

KSC

Leave a Reply