Startē LČ distanču slēpošanā, Eidukam 4.vieta

Neskatoties uz to, ka šogad ziemas praktiski nav un termometra stabiņš reti rāda mazāk par 0 grādiem pēc Celsija, Madonas ļaudis bija pietiekami prasmīgi, lai sagatavotu mākslīgo sniegu, uz kura 15. un 16.februārī būtu iespējams aizvadīt Latvijas čempionāta sacensības.

Sākotnēji bija plānots, ka Latvijas čempionāts šogad sāksies jau janvārī Priekuļos, bet siltās ziemas dēļ tas nebija iespējams un likās, ka supersiltais februāris arī nenesīs nekādus jaunumus šajā sakarā, bet tomēr Madonas pusē uz pāris dienām temperatūra pazeminājās un Smeceres sila sniega eksperti paspēja sagatavot nelielu sniega apli, lai vietējiem un ārzemju sportistiem būtu iespēja uzslēpot sacensībās. Pirmajā dienā notika sprinta sacensības 1km distancē, bet otrajā dienā sportisti sacentās brīvā stila distancē ar intervāla startu.

Kokneses novada distanču slēpotājs Edijs Eiduks pirmajā dienā sprinta kvalifikācijā uzrādīja rezultātu 2:16.70, kas bija 22.labākais vīriešu konkurencē un 5. labākais V18 grupā. Sprinta sacensībās uzvarēja lietuvietis Jaunius Drysis, bet labākais no latviešiem bija Indulis Bikše. Otrajā dienā Edijs startēja 10km distancē, kur uzrādīja rezultātu 25:47.3 un ieņēma 4.vietu V18 grupā no trešās vietas atpaliekot tikai 1 sekundi, bet vīru konkurencē bija 19.ātrākais. 10 km distancē ātrākais bija Indulis Bikše

KSC

Leave a Reply