Locis titulcīņā pārspēj Kursīti un izcīna zelta medaļu

Pavisam 28 galda tenisa spēlētāji bija ieradušies uz Kokneses sporta centra galda tenisa sacensībām 20.janvāra vakarā Kokneses sporta hallē. 18 startēja pieaugušo OPEN grupā, bet 10 mazākie izspēlēja zibensturnīru savā vecuma un meistarības grupā.

Pieaugušie vispirms izspēlēja apakšgrupu turnīru, kur tika iedalīti grupās pa sešiem dalībniekiem, aizvadot apļa turīru. Katras grupas trīs labākie iekļuva finālturnīrā, kur bija jāaizvada spēles pret tiem, ar kuriem vēl nebija spēlēts. No apakšgrupām bez zaudējumiem izkļuva Jānis Locis, Didzis Bērziņš un Andrejs Pavļenkovs, kuri uz to brīdi bija galvenie favorīti arī uz uzvaru turnīrā. Spēles finālgrupā bija ļoti smagas un daudz un spēlētāji atdeva visas savas spēka rezerves, lai aizvadītu turnīru līdz galam. Bez zaudējumiem turnīru aizvadīja Jānis Locis, kurš sīvāko cīņu izspēlēja jau apakšgrupā pret Antonu Kursīti, uzvarot ar 3:2. Šī arī izrādījās noteicošā cīņa par uzvaru, jo Antons visas pārējās spēles uzvarēja un beigās ieņēma otro vietu. Krietni sīvāka gan bija cīņa par trešo vietu. To ieņēma Didzis Bērziņš, kurš sacensības pabeidza ar piecām uzvarām un trīs zaudējumiem. Tikpat uzvaru un zaudējumu bija arī Naurim Korklišam, bet nedaudz labākas gūto zaudēto setu attiecības dēļ (15:11 Didzim, 15:12 Naurim), šoreiz medaļa tika Didzim, bet Naurim 4.vieta. Tālākās vietās sekoja Andrejs Pavļenkovs, Roberts Gžibovskis, Ernests Skopāns, Krišjānis Dadzītis un Māris Grūbe. Turnīrs ilga gandrīz 4 stundas un katram finālgrupas spēlētājam kopā bija jāaizvada 11 spēles līdz trīs setu uzvarām, kas bija ļoti fiziski grūti un tāpēc izsakam lielu pateicību visiem par piedalīšanos un cīnīšanos līdz galam.

Mazo bērnu grupā šoreiz veiklākais un meistarīgākais izrādījās Oskars Saulītis, kurš finālā pārspēja un otrajā vietā atstāja Ričardu Kukreviču, bet trešajā vietā ierindojās Kristers Belajevs. Vēl sešiniekā attiecīgi iekļuva Henrijs Kalniņš, Edgars Butāns un Edijs Gercāns.

Redzot spēlētāju lielo atsaucību, Kokneses sporta centrs apsver iespēju rīkot galda tenisa turnīrus koknesiešiem biežāk.

REZULTĀTI_GALDA TENISS

KSC

Leave a Reply