Decembra TOP 5 notikumi sportā

Aizritot decembra pēdējām dienām, esam sagatavojuši  apskatu par TOP 5 aktuālākajiem sporta notikumiem šajā mēnesī. Ja ir gadījies ko palaist garām mūsdienu lielajā informācijas plūsmā, tad, izlasot šo materiālu, būsi lietas kursā par aktuālāko sportā Koknesē un novadā.

1. KOKNESES JUNIORU KOMANDAI 3. VIETA “KAUSA IZCĪŅAS” SACENSĪBĀS VOLEJBOLĀ

Turnīrs notika Rīgā, Krišjāņa Barona ielā “Daugavas” sporta namā 21. – 22. decembrī.  Šajā turnīrā piedalījās 11 jauniešu komandas no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām.  Spēlē par trešo vietu koknesieši guva pārliecinošu uzvaru 3:0 pār Jēkabpils SS komandu. Komandā spēlēja Kristers Dardzāns, Matīss Petjukēvics, Raivis Pālēns, Aldis Sproģis, Kristers Leķis, Matīss Zaļais, Matīs Šumskis, Edgars Kalnozols, Atis Blaus un Mikus Gabranovs.

SPIED ŠEIT, lai lasītu pilnu rakstu 

2. SLĒPOTĀJA EIDUKA PIRMS “TOUR DE SKI” PASAULES RANGĀ IEKĻŪST 150-NIEKĀ

Latvijas labākā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka prestižā vairāku posmu seriāla “Tour de ski” priekšvakarā veikusi pamatīgu kāpumu pasaules rangā un no aptuveni 2500 slēpotājām abās disciplīnās iekļuvusi 150-niekā, atrodoties visaugstāk Latvijas pārstāvju vidū no visiem slēpošanas veidiem. Kokneses novada Vecbebru pārstāve distancē ar 58 FIS punktu reitingu vakar iznākušajā jaunajā FIS listē ir 132.vietā, bet sprintā ar 89 FIS punktu reitingu ieņem 116.vietu. Rīt Patrīcija uzsāks savu otro “Tour de ski”, kamēr madonietim Indulim Bikšem tā jau būs ceturtā reize prestižajā slēpošanas seriālā, informē slēpotājas pārstāvis Ivars Bācis.

SPIED ŠEIT, lai lasītu pilnu rakstu 

3. LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ KROSMINTONĀ MĀRTIŅAM ŽOGOTAM 3.VIETA 

7. decembrī notika 6. Latvijas čempionāts krosmintonā, bet pirmo reizi tas norisinājās tieši Koknesē. Čempionātā piedalījās vairāk kā 70 dalīnbieki septiņās dažādās kategorijās. Prestižākajā Open kategorijā 3.vietu izcīnīja koknesietis Mārtiņš Žogots. kurš ir arī Latvijas krosmintona federācijas prezidents un sacensību galvenais organizētājs. Paldies Mārtiņam ne tikai par lieliskajiem rezultātiem, bet arī par krosmintona sacensību popularizēšanu Koknesē un Latvijā!

4. ATIS ĀRE LABĀKAIS PELDĒTĀJS LATGALES NOVADĀ

6. un 7. decembrī Venstpilī norisinājās peldēšanas sacensības “30. Latvijas novadu kauss”.   Šajās sacensībās Atim 2.vieta 100 m uz muguras , 3.vieta 400 m kompleksā un 3.vieta 4×50 m brīvā stila stafetē. Latgali pārstāvošie Jolantas Grugules audzēkņi no Jēkabpils: Elza Bojāre un Artis Āre sacensību noslēgumā saņēma balvas kā labākie peldētāji Latgales novadā.

SPIED ŠEIT, lai lasītu pilnu rakstu 

5. KOKNESES BASKETBOLISTIEM 2.VIETĀ AIZKRAUKLES NOVADA ČEMPIONĀTĀ

22.decembrī Aizkraukles sporta centrā norisinājās finālspēles Aizkraukles basketbola čempionātā. Līdz finālam bez zaudējumiem bija aizkļuvusi arī Kokneses komanda, kurai pretī stājās Lielvārdes komanda. Šoreiz tika piedzīvots sāpīgs zaudējums un komanda čempionātu noslēdza 2. vietā.

Komandas sastāvā spēlēja Otto Bērziņš, Didzis Bērziņš, Andrejs Grustāns, Niklāvs Vingris, Andrejs Pavļenkovs, Nauris Korklišs, Ilmārs Kalniņš, Nauris Seļiverstovs, Dāvis Kalniņš, Ralfs Eihentāls, Raivis Viļums, Mareks Koļesņikovs.

SPIED ŠEIT, lai lasītu pilnu rakstu 

 

KSC

Leave a Reply