Aizvadīts šī gada pēdējais “KOKNESE SPORTO” pasākums

16. decembrī aizvadīts šī gada noslēdzošais “KOKNESE SPORTO Nr. 66” pasākums. 2019. gadā kopā notikuši 14 šādi pasākumi, kur ikvienam sportotgribētājam neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības ir iespēja pavadīt savu brīvo laiku sportiskā gaisotnē bez maksas.

Šī gada noslēdzošajā pasākumā kopā pulcējās 28 interesenti. Tika izveidotas 6 jauktās komandas, kurām savstarpēji bija jāsacenšās basketbolā, volejbolā un futbolā . Katra komanda šajā vakarā kopā aizvadīja 15 spēles (5 spēles katrā sporta veidā ar citu komandu). Vienas spēles ilgums bija 5 minūtes. 

Ar 11 uzvarētām spēlēm 1. vietā Ilmāra Kalniņa komanda, ar 9 uzvarētām un vienu neižķirtu 2. vietā ierindojās Kalvja Vaivoda komanda, aiz sevis atstājot Ingara Kļaviņa komandu ar 8 uzvarētām spēlēm un vienu neizšķirtu, Mareka Koļesņikova komandu ar 7 uzvarētām un 2 neizšķirtiem, kā arī Raivja Viļuma  un Aivja Ščerbinska komandas. 

Sākumskolas bērni lieliski demonstrēja savas prasmes tautas bumbā, kad tika izspēlēta draudzības spēle izveidojot divas lielas komandas. Pasākuma noslēgumā katrs dalībnieks saņēma gardu balviņu enerģijas atjaunošanai .

Paldies visiem, kas bija aktīvi un piedalījās! Tiekamies “KOKNESE SPORTO” 2020. gadā !

KSC

Leave a Reply