Vieglatlētikas jaunatne sacenšas lietainajā Koknesē

21.septembrī tika aizvadītas tradicionālās sacensības vieglatlētikā “Kokneses kauss 2019”, kurās sacentās U14, U16 un U18 grupu jaunie vieglatlēti no visas Latvijas, tai skaitā arī vietējie audzēkņi.

Šīs šogad bija sestās vieglatlētikas sacensības Koknesē un pirmās, kurās laika apstākļi nebija paši labākie. Visu dienu lija, līņāja, smidzināja un stipri lija, lietum beidzoties sacensību izskaņā. Līdz ar to sacensībās neieradās visi pieteiktie dalībnieki, bet tas nemazināja dalībnieku cīņassparu un lietainajā laikā tika uzrādīti arī lieliski rezultāti.

Pavisam sacensībās tika sadalīti 24 medaļu komplekti. Trīs medaļas ieguva arī Kokneses jaunie vieglatlēti. Zelta medaļu diska mešanā U14 vecuma grupā ieguva Patrīcija Bērzkalna, kas rīku raidīja 25.66 metru tālumā. Cita koknesiete Aiga Kondrate šoreiz palika bez rezultāta. Sudraba godalgu ieguva Natālija Zeica, kas startēja U18 grupas vesera mešanas sacensībās un ar jaunu personīgo rekordu 39.45 metri iepriecināja savu treneri Viktoru Ņuhtiļinu. Trešo medaļu koknesiešiem nodrošināja U14 grupas šķēpmetēja Elza Lazdiņa, kas šoreiz spēja mest 30.15 metrus tālu, izcīnot bronzas medaļu par 3.vietu. 4.vietā šajā pat grupā ierindojās Aiga Kondrate, kas meta tieši 23 metrus tālu. Aiga startēja arī vesera mešanas sacensībās, kur tika izcīnīta 5.vieta ar jaunu personīgo rekordu 28.38 metri.

                     

Koknesi pārstāvēja arī šķēpa metēji – Alens Paļskis un Ričards Rolfs Lācītis, kuri šoreiz diemžel nespēja adaptēties slapjajam segumam un ievērojami atpalika no saviem labākajiem rezultātiem, ierindojoties attiecīgi 6. un 5.vietā. Ričards arī startēja diska mešanas sacensībās, kur šoreiz 9.vieta.

Tradicionālos Kokneses kausus, kurus pasniedz katras disciplīnas dienas labakajam rezultātam, ieguva šoreiz šādi sportisti: lodes grūšanā Luīze Barkāne no Madonas, diska mešanā – Paulina Stuglyte no Rokiškiem, šķēpa mešanā un vesera mešanā Elva Vestarta no Jelgavas novada.

   

REZULTĀTI

KSC

Leave a Reply