Koknesē aizvadīta jau sestā Ģimeņu sporta diena

23.martā Kokneses sporta centrā jau sesto gadu norisinājās Ģimeņu sporta diena, kurā piedalījās sportotgribētāji – koknesieši un viesi – no divu līdz pat 90 gadu vecumam, iesaistoties dažādās aktivitātēs, kurās fiziskais sniegums bija jāapvieno ar prāta vingrinājumiem.

Pēc aktīvas iesildīšanās daļas ilggadējās Kokneses sporta skolotājas Broņislavas Kalniņas vadībā lielākie pasākuma dalībnieki devās uz kopīgajām stafetēm, bet paši mazāki darbojās viņiem īpaši izveidotajā laukumiņā, par kura iekārtošanu un aktīvu izmantošanu rūpējās atsaucīgās PII “Gundega” audzinātājas.

Pēc 10 dažādiem stafešu skrējieniem, kuros dalībniekiem nācās demonstrēt gan ātrumu un izturību, gan apķērību un veiklību, notika viens no šā gada jaunumiem – telpu orientēšanās pasākums sadarbībā ar biedrību “Daugavas Ceļotājs”. Tā ietvaros dalībnieki varēja veikt trīs dažādas sarežģītības distances. Gan lieli, gan mazi sportotgribētāji ar milzu entuziasmu meklēja kontrolpuntus visa Kokneses sporta centra teritorijā.

Savukārt pēc orientēšanās pasākuma norisinājās divi zināšanu konkursi – vienā no tiem bija jāspēj ātri rēķināt un orientēties alfabētā, savukārt otrajā tika testētas dalībnieku zināšanas par aktuālajiem sporta notikumiem un ar Koknesi saistītu sportistu panākumiem. Pasākums noslēdzās ar tautas bumbas spēli, kura pulcēja gandrīz 30 dažādu vecumu dalībniekus.

KSC saka lielu paldies visiem dalībniekiem un pasākuma veidotājiem par veiksmīgu pasākuma norisi. Īpašs paldies orientēšanās pasākuma organizatorei Viktorijai Zilgalvei un PII “Gundega” pedagoģēm par mazāko bērnu izklaidēšanu Ģimeņu dienas laikā!

Telpu orientēšanās Kokneses sporta centrā notika projekta „Elektroniskās atzīmēšanās sistēmas iegāde tūrisma un sporta pasākumu organizēšanai Aizkraukles novadā” ietvaros. Biedrības “Daugavas Ceļotājs” projekts „Elektroniskās atzīmēšanās sistēmas iegāde tūrisma un sporta pasākumu organizēšanai Aizkraukles novadā” Nr.18-04-AL08-A019.2201-000013 tiek īstenots ar Eiropas Savienības programmas LEADER finansiālu atbalstu.

Leave a Reply