Atis Āre sasniedz personiskos rekordus un divreiz iekļūst labāko sešiniekā Latvijas čempionātā peldēšanā

2019.gada 1.-3. martā norisinājās 95. Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā, kurā piedalījās arī vairākas ārvalstu komandas un kopumā dominēja Baltkrievijas peldētāji. Spēcīgajā konkurencē Jolantas Grugules audzēknis un Kokneses sporta centra pārstāvis Atis Āre divās distancēs – 50 un 100 metru peldējumos uz muguras – laboja personiskos rekordus un Latvijas čempionāta ieskaitē iekļuva labāko sešiniekā.

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 12. klases skolnieks Atis Āre šajās sacensībās startēja četrās distancēs. 50 metros tauriņstilā Atim priekšsacīkstēs 35. labākais laiks (27.10 sekundes) 103 finišējušo sportistu konkurencē. Savukārt 100 metru brīvā stila distancē 39. ātrākais laiks (55.72 sekundes) starp 138 finišējušajiem sportistiem.

Augstākos rezultātus Latvijas čempionātā Āre sasniedza peldējumos uz muguras. 50 metru distances priekšsacīkstēs Atis laboja personisko rekordu (28.23 sekundes) un uzrādīja 14. labāko rezultātu, kā arī iekļuva B finālā, kur vēlreiz uzlaboja priekšsacīkstēs sasniegto personisko rekordu (27.99), un sacensību kopvērtējumā ierindojās 13. vietā. Pirmās četras vietas ieņēma Baltkrievijas sportisti, bet Latvijas peldētāju konkurencē un līdz ar to Latvijas čempionāta ieskaitē Atim 5. labākais rezultāts.

Arī 100 metru peldējumā uz muguras Ārem izdevās kvalificēties B finālam – priekšsacīkstēs 17. labākais rezultāts (1.01.99), bet B fināla peldējumā, uzlabojot rezultātu tieši par pussekundi, vēl viens personiskais rekords (1:01.49) un sestais labākais laiks peldējumā. Sacensību kopvērtējumā šajā distancē iegūta 14. vieta, bet Latvijas peldētāju konkurencē un čempionāta ieskaitē 6. vieta.

Sveicam Ati Āri un treneri Jolantu Gruguli ar panākumiem!

Rezultāti

Didzis Bērziņš, KSC

Leave a Reply