Eiduka izcīna augsto 11.vietu Pasaules junioru čempionātā

Šodien Somijas pilsētā Lahti notiekošajā Pasaules junioru čempionātā distanču slēpošanā 11.vietu 5km brīvā stila distancē izcīnījusi Kokneses novada sportiste Patrīcija Eiduka.

Patrīcija trasē devās ar 60. numuru, bet pavisam startēja 87 dalībnieces. Pirmajā kontrolatzīmē, kas bija 0.6km pēc starta, Patrīcija bija 8.vietā, bet 1.1 km atzīmē Latvijas sportiste bija pakāpusies jau uz 7.vietu, tajā brīdī esot 18 sekundes aiz līderes zviedrietes Frīdas Karlsones. Nākamā kontrolatzīme jau bija 4.1 km, un tajā Patrīcija joprojām turējās labāko desmitniekā – 8.vietā. Pēdējos 900 metros Patrīcija mazliet piekusa un bija spiesta pavisam nedaudz palaist priekšā trīs konkurentes, finišējot 11.vietā.

Uzvarēja zviedriete Frīda Karlsone, no kuras Patrīcija atpalika par 44.7 sekundēm. No labāko sešinieka Patrīcija atpalika tikai 7 sekundes, bet12.vietu apsteidza par 7 sekundēm.

Pirms divām dienām sprinta sacensībās Patrīcijai 36.vieta, bet ceturtdien notiks sacensības 15 km slēpojumā klasiskajā stilā. Patrīcija šajās sacensībās varēs startēt arī nākamgad, jo šogad sacensībās startē sportistes, kas dzimušas ne agrāk par 1999. gadu.

KSC

Leave a Reply