“Koknese sporto” basketbola pasākumi pulcē 80 dalībniekus

5.novembrī un 12.novembrī Kokneses sporta centrs organizēja divus “Koknese sporto” pasākumus, kuru tematiskais sporta veids bija basketbols. Tā kā novembrī notiek reģionālās skolu sacensības basketbolā, tad KSC nolēma palīdzēt jauniešiem sagatavoties šīm sacensībām, izmēģinot spēkus vietējā mērogā.

5.novembrī ieradās 44 spēlēt gribētāji, kas ļāva izveidot 5 komandas lielajiem un 5 komandas mazajiem spēlētājiem. Gandrīz 3 stundu garumā tika aizvadītas 20 spēles, katra 20 minūšu ilga. Pēc spēlēm labākie saņēma veicināšanas balvas. Spēles bija spraigas un arī ne tik spraigas. Jāņem vērā, ka komandas tika izveidotas uz vietas un šoreiz to sastāvus noteica organizatori izvēlētie komandu kapteiņi.

12.novembrī ieradās 35 basketbola spēļētāji un šoreiz visi sacentās vienā grupā. Kopā tika izveidotas 7 komandas, kas aizvadīja viena apļa turnīru, spēlējot katra ar katru pa10 minūtēm. Arī šoreiz komandas tika izveidotas pēc nejaušības principa un pat kapteiņi netika izraudzīti. Šoreiz pie saldajām balvām tika visi atnākušie.

24.novembrī 15:30 Koknesē notiks Kokneses kauss basketbolā, kurā aicinātas piedalīties koknesiešu veidotas komandas.

KSC

Leave a Reply