Koknesē notiek ikgadējās sacensības vieglatlētikas mešanas disciplīnās jaunatnei

22.septembrī Kokneses stadionā norisinājās ikgadējās vieglatlētikas sacensībās mešanu disciplīnās jaunatnei U14, U16 un U18 vecuma grupām, kurās kopā piedalījās ap 130 dalībniekiem. Sacensības organizēja Aizkraukles sporta skola kopā ar Kokneses sporta centru.

Visās vecuma grupās piedalījās arī vairāki Latvijas čempionātu uzvarētāji un sportisti ar ļoti augstiem rezultātiem. U14 vecuma grupā zeniem šķēpmešanā uzvarēja šīgada Latvijas čempions šajā vecuma grupā Juris Konrāds, kurš šķēpu raidīja 45.23 metrus tālu. No Kokneses sportistiem labākais bija Alens Paļskis, kam 7.vieta ar 30.33 metriem, bet Ričards Lācītis uzrādīja rezultātu 25.18 metri.Meitenēm šajā vecuma grupā šķēpmešanā uzvarēja lietuviete Orinta Navikaite. Elza Lazdiņa no Kokneses šoreiz nespēja pietuvoties savam perosnīgajam rekordam un ierindojās 8.vietā ar rezultātu 23.50 metri.

Šķēpa mešanā U18 grupas puišiem uzvarēja šīgada Latvijas čempionāta 2.vietas ieguvējs Artis Čakšs, raidot šķēpu 61.92 metru tālumā. Lodes grūšanā un diska mešanā uzvarēja Aizkraukles pārstāvis, U18 vecuma grupas viens no vadošajiem daudzcīņniekiem Eiropā un Pasaulē Oļegs Kozjakovs, kam, priekš viņa standartiem, nedaudz zemāki rezultāti kā ierasts – 16.48 metri lodes grūšanā un 47.65 metri diska mešanā. Vēl atzīmēšanas vērts ir Luīzes Opolā sniegums, kam trīs pirmās vietas U18 vecuma grupā – lodes grūšanā, diska mešanā un šķēpa mešanā, bet U16 vecuma grupā Elvai Vestartai 3 pirmās vietas un viena otrā. Elva bija labākā lodes grūšanā, vesera mešanā un šķēpa mešanā, bet diska mešanā piekāpās tikai Lietuvas pārstāvei.

REZULTĀTI

KSC

Leave a Reply