Beisbols “Koknese sporto” pasākumā pulcē daudz interesentu

Tieši pirms nedēļas 14.augustā Kokneses stadionā notika “Koknese sporto” pasākums projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/019 “Koknese – veselīgākā vide visiem” ietvaros, kurā šoreiz pie mums viesojās beisbola komanda “TSI Rīga”, kas apmācīja atnākušos par beisbola spēles pamatiem un noteikumiem.

Beisbols ir viena no TOP 3 sporta spēlēm Amerikas savienotajās valstīs, kur šim sporta veidam ir ārkārtīgi liela skatītāju auditorija un ļoti spēcīgs čempionāts, bet Latvijā ar šo sporta veidu nodarbojas šobrīd tikai viena komanda – TSI Rīga, kuri piekrita ierasties ciemos Koknesē, lai vismaz pašos pamatos parādītu, kā norit beisbola spēle. Rīgas komanda bija ieradušies ļoti kuplā skaitā, apmēram 15 cilvēku sastāvā un sagādāja lielu prieku visiem atnākušajiem, jo beidzot koknesieši varēja uzspēlēt beisbolu ar pilnu ekipējumu.

Pasākums iesākās ar iepazīšanās daļu, kurā TSI Rīga pārstāvji pastāstīja par beisbolu Latvijā un savu komandu. Pēc sekoja iesildīšanās daļa un beisbola pamatelementu – metiena, ķēriena un atsitiena apguve. Pēc tam tika izskaidroti vienkāršoti spēles noteikumi, tika izveidotas divas komandas un varēja sākties mācību treniņspēle, kurā visiem bija iespēja uzsist pa bumbiņu un paspēlēt laukumā. Spēle ilga līdz tumsai un tika pārtraukta tikai tāpēc, ka vairs nebija iespējams ieraudzīt bumbiņu.

Biedrība “Kokneses sporta veterānu klubs” saka lielu paldies TSI Rīga beisbola komandai par atbalstu pasākuma norisē un par koknesiešu izglītošanu beisbola spēlē. Cerams, ka koknesieši turēs doto solījumu uzsākt beisbola spēlēšanu Koknesē un, iespējams, pēc kāda laika arī uzspēlēt īstu spēli pret TSI Rīga. Tāpat arī liels paldies Kokneses sporta centram par sporta infrastruktūru.

TSI Rīga fotoalbums no pasākuma

Biedrība “Kokneses sporta veterānu klubs”

Leave a Reply