Koknesieši kopā ar Lauri Karlušas iepazīst disku golfu

2.augustā Kokneses stadionā norisinājās kārtējais “Koknese sporto” pasākums, kuru vadīja biedŗība “Kokneses sporta veterānu klubs” un kurš norisinājās projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/019 “Koknese – veselīgākā vide visiem” ietvaros. Šoreiz pasākums sporta veids bija disku golfs, kuru mums apgūt palīdzēja viens no vadošajiem disku golfa spēlētājiem Latvijā, koknesietis Lauris Karlušas.

Uz pasākumu ieradās mazliet vairāk kā 10 dalībnieki, kas bija nolēmuši ceturtdienas vakarpusē iemācīties un uzzināt ko jaunu. Pasākums iesākās ar teorētisku ieskatu disku golfa sporta veidā, kur Lauris pastāstīja gan par spēles tehniskajām lietām, gan par spēļes sacensību norisi, gan par daudz ko citu. Tam sekoja praktiski demonstrējumi un visi atnākušie varēja izmēģināt arī savus spēkus disku golfa spēlēšanā. Vispirms tika apgūti dažādie metienu veidi, tika arī izspēlētas pārsteiguma balvas no Laura un disku golfa federācijas un pasākuma beigās notika arī īsta disku golfa spēle, kurā lielākie gribētāji izmēģināja savus spēkus sacensību apstākļos. Pavisam pasākums ilga 3 stundas un dalībnieki ļoti aizrautīgi centās pēc iespējas labāk apgūt diska mešanas tehnikas nianses.

Biedrība “Kokneses sporta veterānu klubs” saka lielu paldies Laurim par disku golfa popularizēšanu un mācīšanu, dalībniekiem par atsaucību un Kokneses sporta centram par sporta bāzes nodrošināšanu. Ceram uz disku golfa attīstību Kokneses novadā arī turpmāķ!

Biedŗība “Kokneses sporta veterānu klubs”

Leave a Reply