16. jūlijā “Koknese sporto” pasākumā iepazīsim septiņcīņu

Pēc ilgākas pauzes atkal atsāksies “Koknese sporto” pasākumi, kur šoreiz atkal iepazīsim vieglatlētiku un konkrētāk – septiņcīņas disciplīnu, kas sevī ietver septiņas dažādas vieglatlētikas disciplīnas – 100 metru barjersprintu, augstlēkšanu, lodes grūšanu, 200 metru skrējienu, tāllēkšanu, šķēpmešanu un 800 metru skrējienu.

Pasāķumā vispirms teorētiski iziesim cauri visām disciplīnām un to veikšanai sacensībās, kā arī apgūsim katras disciplīnas galvenos tehniskos pamatus. Pēc tam visiem būs iespēja praktiski izmēģināt visas disciplīnas un mēgināt uzrādīt pēc iespējas augstāku rezultātu katrā no tām un tādā veidā salīdzināt savus spēkus ar citiem dalībniekiem. Aicinām arī tādus dalībniekus, kas vēlas uzzināt arī vispārīgas lietas par skriešanu, lekšanu, mešanu un treniņū procesu kā tādu.

Pasākums, kā jau ierasts, ir bez maksas un to organizē biedrība “Kokneses sporta  veterānu klubs”. Pasākums notiek projekta nr. 9.2.4.2/16/I/019 “Koknese-veselīgākā vide visiem!” ietvaros. Uz tikšanos 16.jūlijā plkst. 18:00 Kokneses stadionā!

Leave a Reply