“Viestura kausi 2018” aizceļo uz Līvāniem un Ventspili

2.jūnijā Kokneses stadionā norisinājās tradicionālās sacensības vieglatlētikā veterāniem “Viestura kauss”, kurās, kā ierasts, piedalījās sportisti no visas Latvijas. Sacensību galvenie piemiņas kausi šoreiz aizceļoja uz Ventspili un Līvāņiem.

No 2016.gada Kokneses novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem ir nosaukts bijušā sporta trenera un ilggadēja Kokneses pagasta pārvaldes priekšsēdētāja Viestura Cīruļa vārdā, lai pateiktos par viņa sniegto ieguldījumu Kokneses sporta dzīves attīstībā.

Vīriešu konkurencē augstvērtīgāko rezultātu uzrādīja Valdis Cela no Ventspils, kurš, būdams 70 gadus vecs, trīssolī aizlēca 10.01 metru, kas izrādījās augstvērtīgākais rezultāts starp visiem dienas dalībniekiem kungu konkurencē. No Kokneses sportistiem kungu konkurencē startēja Aivis Orliņš, kurš lodes grūšanā ar 13.86 metriem bija piektais. Vēl varam atzīmēt bijušā Kokneses vidusskolas audzēkņa Jāna Podnieka 2.vietu vesera mešanā (44.05 m) un aizkrauklieša Jāņa Guseva, kurš pārstāv Kokneses novada komandu, rezultātus – 3.vieta tāllēkšanā un 400 metru skrējienā, kā arī 4.vieta 100 metros.

Dāmu konkurencē augstvērtīgākais dienas rezultāts 80 gadus jaunajai dāmai, kas pārstāv Līvānu komandu – Leontīnei Vītolai, kas 400 metrus veica 1:36,73, kas deva 1263 IAAF punktus. No Kokneses pārstāvēm šoreiz sacensībās startēja vien Lidija Degtjareva, kas izcīnīja augsto 2.vietu šķēpa mešanā – 32.15 metri.

Viestura kauss 2018 – rezultāti

Sacensību organizatori saka lielu paldies visiem dalībniekiem un arī tiesnešu brigādēm, bez kuriem sacensības nebūtu izdevušās tik raitas un patīkamas. Tiksimies nākamajās sacensībās Koknesē!

Leave a Reply