“Aizkraukles/Kokneses” florbolisti sezonu noslēdz 4.vietā

8.aprīļa pēcpusdienā Bauskā norisinājās Latvijas florbola čempionāta 2.līgas finālspēles, kur spēlē par trešo vietu piedalījās arī komanda “Aizkraukle/Koknese”, kas sacentās ar kurzemes komandu “Leģions/Grobiņas novads”.

Šajā spēlē “Aizkraukles/Kokneses” komandai neklājās viegli un tā tika zaudēta ar rezultātu 3:6. Mūsējo labā pa vārtiem Raivim Kurniginam, Niklāvam Vingrim un Kristapam Briedim. Mūsējo kontā arī divi nerealizēti soda metieni un zaudēti vārti mazākumā, kas neļāva spēles gaitu padarīt interesantāku un pacīnīties par uzvaru. Līdz ar to 2017./2018. gada sezonā “Kokneses/Aizkraukles” komandai 4.vieta 20 komandu konkurencē.

Šajā sezonā “Aizkraukle/Koknese” startēja Latvijas florbola čempionāta 2.līgas Austrumu zonā, kur regulāro sezonu noslēdza 2.vietā. Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā sērijā līdz divām uzvarām tika pieveikta Tērvetes komanda (2-1), bet pusfināla sērijā tika atzīts šīs sezonas čempionu SC Mēmele/Code pārakums, piekāpjoties visos trijos mačos. Spēlē par trešo vietu zaudējums Grobiņas komandai un sezonas noslēgumā 4.vieta. Atgādināsim, ka iepriekšējā sezonā mūsējie izcīnīja līdz šim savu augstāko sasniegumu, izcīnot sudraba medaļas.

“Aizkraukles/Kokneses” komandas sastāvā šosezon spēlēja: Niklāvs Vingris, Rihards Krauklis, Kristaps Briedis, Jānis Zībarts, Deniss Ždanovs, Ivo Kokins, Raivis Grandāns, Raivis Kurnigins, Rolands Rubīns, Nauris Puriņš, Juris Tomaševskis, Nauris Ezerlīcis, Aigars Šalme, Andrejs Pavļenkovs, Nauris Ozoliņš, Gatis Muižnieks, Deniss Ignatjevs, Kristaps Ādamsons, Vitālijs Lubgāns, Einārs Bāze, Kaspars Židovs, Ģirts Cvetkovs, Armands Saldaks, Kristaps Grustāns, Valdis Padoma, Andrejs Vītoliņš, Lauris Rāviņš.

Raksta satura veidošanai Izmantots foto un statistikas informācija no floorball.lv

KSC

Leave a Reply