Kokneses volejbolistiem ANČ čempiontituls

14.,21.un 28.martā Aizkraukles sporta centrā notika tradicionālais Aizkraukles novada atklātais volejbola turnīrs vīriešu komandām. Startam pieteicās astoņas komandas no Aizkraukles, Jēkabpils (2 komandas), Neretas, Vecumniekiem, Kokneses, Sērenes un Vecbebriem. Kokneses  sporta centru šajā turnīrā pārstāvēja mūsu U-19 jauniešu komanda, kas šajā sezonā sekmīgi startē LVF Latvijas jaunatnes čempionātā.

Pirmajā sabraukumā 14.03. Kokneses komanda izcīnīja vienu uzvaru pret Sērenes komandu (2:0) un piedzīvoja vienu zaudējumu pret Jēkabpils komandu (0:2). Otrajā sabraukumā 21.03 koknesiešu komandai bija tikai viena spēle ar Neretas volejbolistiem un tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 2:0. Līdz ar to apakšgrupā Kokneses komanda izcīnīja otro vietu un iekļūšanu “play-off” spēlēs.

28.martā par iekļūšanu pusfinālā spēlēja komandas Vecumnieki pret  Neretu un Stokkeri (Jēkabpils) pret Koknesi. Uzvarēja komandas no Kokneses  (2:0) un Vecumniekiem (2:1).

Pusfinālā mums pretī stājās komanda no Vecbebriem. Abas komandas parādīja labu, interesantu spēli, par ko liecināja arī daudzie skatītāji. Koknesieši uzvarēja ar rezultātu 2:0. Šajā spēlē tika uzstādīts savdabīga “personīgais rekords”! Kokneses komandas spēlētājs Jurģis Rēķis aizejot uz servi pie rezultāta 12:9 servēja 13 reizes pēc kārtas. Pateicoties servju  precizitātei, labam blokam, labai komandas darbībai aizsardzībā un uzbrukumā pabeidzām setu ar rezultātu 25:9 un uzvarējām pusfinālu!

Turnīra finālā bija jāspēlē atkal ar komandu “Jēkabpils”, kurai pirmajā kārtā zaudējām. Spēle bija spraiga. Abas komandas uz pārmaiņām izvirzījās vadībā, bet abu setu galotnēs koknesieši tomēr izrādījās stiprāki un uzvarēja ar rezultātu 2:0! Komandā spēlēja Matīss Petjukēvičs, Kristers Dardzāns, Edgars Kalnozols, Aldis Sproģis, Raivis Pālēns, Jānis Andrejevs, Jurģis Rēķis, Mikus Gabranovs, Renāts Cīrulis, Matīss Zaļais un Edgars Glāznieks.

7.martā Kokneses volejbolistu 7.-9.klašu un 10.-12.klašu zēnu komandas dosies uz Rīgu lai cīnītos par augstām vietām TOP KAUSA (bijušais  LĀSES KAUSS) volejbola sacensībās.

Komandas treneris I.Māliņš

Leave a Reply