Pirmo reizi koknesieši slēpo “Koknese sporto” ietvaros

19.februārī pēc ilgāka pārtraukuma norisinājās “Koknese sporto” pasākums, kura sporta veids pirmo reizi bija distanču slēpošana, kas bija iespējams pietiekamas sniega segas dēļ. Pulcēšanās un slēpošana notika Kokneses stadionā, kur ir izdevies pieblietēt sniegu un slēpošanai ir pieejams apmēram 600 metru garš aplis.

Pasākumu gan šoreiz kopā apmeklēja vien 6 dalībnieki. Pasākuma pirmajā daļā notika teorētisks stāstījums par distanču slēpošanas pamatlietām – ka izvēlēties slēpes, nūjas, zābakus, kā slēpes apkopt, ka uzglabāt, kā saudzēt. Tika arī izrunāts, kādos stilos notiek slēpošana, kādi ir katra stila pamattehnika un  slēpošana varēja sākties. Apmēram 45 minūšu garumā atnākušie cītīgi riņķoja par stadiona apli, cenšoties pilnveidot savu slēpošanas māku.

Galu galā, visi atnākušie kārtīgi izslēpojās un solījās turpināt slēpot nākošajās reizēs, Tāpēc aicinām arī citus izmegināt distanču slēpošanu, kamēr ziema mums piedāvā atbilstošus laika apstākļus. Ja Tev nav pašam savas distanču slēpes un zābaki, tad Kokneses sporta centrā ir pieejama slēpju noma. Pirms nomāšanas gan iesakām sazināties ar KSC pa telefonu 29360940, lai pārliecinātos par slēpju pieejamību.

KSC

Leave a Reply