“Koknese sporto” basketbola pasākumu apmeklē 32 dalībnieki

11.decembrī Kokneses sporta centrā notika kārtējais “Koknese sporto” pasākums, kurš pavisam jau bija 37. pēc kārtas. Arī šajā reizē pasākumu organizēja biedŗība “Kokneses sporta veterānu klubs” projekta “Koknese – veselīgākā vide visiem” (Nr. 9.4.2./16/I/019) ietvaros.

Pasākums notika sekojoši. Visi atnākušie tika sadalīti komandās pēc aptuvenā meistarības līmeņa – tika izveidotas 4 komandas “lielo grupā” un 4 komandas “mazo grupā”. Katras grupas komandas aizvadīja viena apļa turnīru, spēlējot katra ar katru pa 10 minūtēm. Šoreiz gan neviens nezināja, ka uzvarētājs noteikts netiks un ka galu galā uzvarēs draudzība. Bet tas nekas, jo tikai dažiem tas bija pārsteigums. Spēļu starplaikos notika dažādi konkursi, kuros dalībnieki varēja tikt pie saldajām balvām no pasākuma organizatoriem.

Ja pirmie divi konkursi (skill challenge un soda metienu konkurss) jau tika mēģināti vasarā sporta svētkos, “Kokneses asfaltā” un “Ielu sacensībās, tad zināšanu konkurss bija kas jauns, bet ļoti aizraujošs. Dalībnieki varēja izveidot komandas divu vai trīs cilvēku sastāvā un mēģināt atbildēt uz dažādiem ar basketbolu saistītiem jautājumiem. Par katru pareizu atbildi bija iespējams pavirzīties par vienu pozīciju uz priekšu un ātrāk pietuvoties uzvarai. Sekmes bija dažādas, jo jautājumi bija visnotaļ dažādi un aptvēra diezgan plašu basketbola jautājumu klāstu. Nebija tāda jautājuma, uz kuru visi zinātu atbildi bet bija viens uz kuru neviens nezināja pareizo atbildi. Kopumā atbildes tika meklētas ļoti aizrautīgi un diezgan ilga cīņā par gudrākajiem basketbola speciem tika atzīti Didzis Bērziņš un Otto Asmuss. Bija, protams, daži gudrinieki, kuri paspēja brīžiem paskatīties telefonā kādu pareizo atbildi, bet par to tika piespriesti soda punkti.

Kopumā pasākumā piedalījās 32 dalībnieki vecumā no 10 – 34 gadiem. Šī gada pēdējais “Koknese sporto” pasākums notiks 20.decembrī, kad spēlēsim krosmintonu un to mums apgūt palīdzēs krosmintona treneris un viens no Latvijas vadošajiem krosmintonistiem Mārtiņš Žogots.

Dāvis Kalniņš, biedrība “Kokneses sporta veterānu klubs”

One comment

  1. Atbalsojums: ivermectin 12mg tabs

Leave a Reply