Velo orientēšanās/rogaininga sacensības 6.maijā Koknesē

Šī gada 6.maijā Kokneses sporta centrs piedāvā jaunu sportisku, izklaidējošu, izglītojošu un atpūtas pasākumu – velo orientēšanās un rogaininga sacensības. Pastāstīsim sīkāk, kas šajās sacensības tiks piedāvāts dalībniekiem un kāda būs sacensību gaita.

Sacensības paredzēts aizvadīt pa komandām – katrā komandā divi dalībnieki. Dalībnieki sacensību maršrutu veic ar velosipēdiem. Dalībniekiem tiek izsniegta karte, kurā atzīmēti kontrolpunkti – objekti, kuri dalībniekiem ir jāatrod un jāatzīmējas tajos. Atzīmēšanās kontrolpunktos notiek tādā veidā, ka kontrolpunktā ir jānobildē  kāds tā raksturīgais objekts, kurš būs iepriekš zināms, tāpēc uz katru komandu jāņem līdzi viedtālrunis ar kameru vai digitālais fotoaparāts, lai būtu iespējams uzrādīt atrastos kontrolpunktus. Pie tam bildējot punktu, tajā ir jāiekļauj viens no komandas dalībniekiem. Distances veikšanai tiek atvēlēts noteikts laiks, kurā komandai ir jāatgriežas atpakaļ sākumpunktā, pārsniedzot laika limitu, komandai tiek piemērots soda laiks.

Pavisam ir paredzētas sacensības divās grupās – bērniem līdz 14 gadu vecumam būs atvieglots maršruts, bet visiem pārējiem pilnais maršruts. Tāpat jaunākajā grupā dalībnieki pie starta tiek pielaisti tikai ar vecāku rakstisku atļauju. Sacensību laikā visiem dalībniekiem ir jāievēro ceļu satiksmes noteikumi un pašiem jābūt atbildīgiem par savu veselības stāvokli. Ietiecams izmantot aizsargķiveres.

Sacensību sākuma laiks plkst. 10:00, bet reģistrēšanās sacensībām līdz plkst. 9:45 pie Kokneses sporta centra. Plānotais sacensību ilgums līdz plkst 12:00, kad notiks arī uzvarētāju apbalvošana.

Kādi ir KSC ieteikumi Tev priekš 6.maija?

  • Līdz sestdien kartīgi sagatavo savu velosipēdu feinai braukšanai;
  • Sameklē sev komandas biedru sacensībām;
  • Piecelies laicīgi un līdz 9:45 paspēj piereģistrēties sacensībām;
  • Paņem līdzi telefonu ar fotokameru, lai varētu atzīmēties kontrolpunktos;
  • Saģērbies atbilstoši laika apstākļiem, lai būtu ērta braukšana;
  • Paņem līdz mugursomu, kur ielikt karti un kādu ūdens pudeli vai sviestmaizi;
  • Noteikti 6dien piedalies!

NOLIKUMS

 

Leave a Reply