Kokneses florbola komanda iekļūst finālā

Savu līdz šim garāku izslēgšanas spēļu sēriju vakar noslēdza Kokneses florbola komanda, kas piecu spēļu sērijā bija labāka par Tērvetes komandu, pārspējot to ar 3-2. Pēdējā spēlē izbraukumā vakardien tika svinēta ļoti pārliecinoša un patīkama uzvara ar rezultātu 10:4, kas pirmo reizi komandas pastāvēšanas vēsturē deva iespēju spēlēt Latvijas florbola čempionāta 2.līgas finālā. Šajā spēlē divi spēlētāji izcēlās trīs vārtu guvumiem – Niklāvs Vingris un Nauris Ezerlīcis, bet 2+2 pievienoja Raivis Kurnigins.

Iepriekš komandai divas reizes bija izdevies aizcīnīties līdz bronzas medaļām (2013/2014 sezona un 2014/2015 sezona), bet pērn (2015/2016 sezona) tika piedzīvota neveiksme ceturtdaļfinālā un izcīnīta 5. – 8.vieta.

Fināla spēle norisināsies šajā svētdienā, 9.aprīlī Valmierā un spēles sākums būs plkst. 17:00. Koknesei pretī stāsies regulārās sezonas uzvarētāji  – Limbažu komanda.

Šajā sezonā Koknese kā jau ierasts startēja Vidzemes zonā un regulārajā sezonā finišēja kā otrā labākā komanda, piekāpjoties vien Limbažu komandai. Izslēgšanas spēles tika uzsāktas ar uzvaru – sērijā līdz divām uzvarām Koknese ar 2-0 pārspēja Ķekavas komandu, bet pēc tam pusfināla sērijā ar 3-2 saistošā sērijā tika pārspēti tērvetnieki. Finālā gan būs jāaizvada tikai viena spēle uzvarētāju noskaidrošanai. Kokneses sporta centrs aicina līdzjutējus doties svētdien uz Valmieru, lai atbalstītu komandu cīņā par cempionu nosaukumu.

Foto no Niklāva Vingra personīgā arhīva

KSC

Leave a Reply