Kokneses vesera metējiem 3 medaļas ziemas čempionātā

Patiesi ziemīgos laika apstakļos 25.martā Salaspilī norisinājās Latvijas ziemas čempionāts vesera mešanā, kurā piedalījās arī vairāki sportisti no Kokneses, piedaloties pieaugušo un U-20 vecuma grupas konkurencē.

Pieaugušo grupā trešo vietu izcīnīja Andrejs Pavļenkovs, kurš 7,257 kg smago rīku spēja raidīt 57.78 metru tālumā. Tas gan ne tuvu nav Andreja labākais metiens karjerā, bet arī laika apstākļi un Andreja personiskie apstākļi neļāva uzrādīt augstvērtīgāku rezultātu. Otrajā vietā šoreiz bijušais IGKV un ANSS audzēknis Ainārs Vaičulēns, bet uzvarētāja godā jau 28.reizi karjerā Latvijas rekordists Igors Sokolovs.

U-20 vecuma grupā, kur rīka svars ir 6kg, piedalījās četri vesermetēji no Kokneses, kuri visi savas prasmes ikdienā uzlabo pie trenera Igora Lulles. Vislabāk šoreiz veicās Andrejam Grustānam, kam otrā vieta ar 53.74 metrus talu metienu. Trešo vietu izcīnīja Otto Asmuss, kam šoreiz 51.15 metri. Ceturtajā vietā Armands Korekovs ar 36.55 metriem, bet piecinieku noslēdza Edmunds Kaverskis ar 32.20 metriem. Par mūsējiem labāks bija Edvarts Kolidzejs, kam 57.17 metri.

REZULTĀTI

Foto izmantots no LVS mājaslapas.

KSC

Leave a Reply