Aizvadītas IGKV peldēšanas sacensības 2017

2014.gada pavasarī Kokneses sporta centrs ielika pamatus jaunām ikgadējām sporta sacensībām, kas tika nosauktas par I.Gaiša Kokneses vidusskolas sacensībām peldēšanā, kuru mērķis bija veicināt peldēšanas sporta popularitāti IGKV skolēnu vidū un piesaistīt peldēšanai arvien vairāk sportot gribētāju.

Šogad norisinājās jau ceturtās sacensības, kas šoreiz pulcēja vien pašus uzticīgākos sacensību dalībniekus – tādus, kas piedalās jau no pašām pirmajām sacensībām. Nākotnē plānojam īpaši piestrādāt pie dalībnieku piesaistes, lai padarītu dalībnieku pulku kuplāku un ceram, ka mums tas izdosies.

Šoreiz ieradās vien 11 peldēt gribētāji. Trīs atnākušās meitenes piedalījās 50 metru peldējumā brīvajā stilā. Vislabāk veicās Paulai Užulei, kura uzvarēja ar rezultātu 39.11 sekundes. Otrajā vietā Annija Derkača, bet trešajā vietā Dārta Bērziņa.

Puišiem sacensības notika divās klašu grupās – 8.-9.klašu grupā un 10.-12.klašu grupā. Jaunākajā grupā uzvarēja Krists Miķelsons ar 30.40 sekundēm, aiz sevis atstājot Kristeru Saulīti, Mareku Kazakovu, Dāvi Derkaču un Kristiānu Ornicānu. Vecākajā grupā ar dienas ātrāko laiku uzvarēja Atis Āre, kam 25.28 sekundes, bet otrajā un trešajā vietā attiecīgi ierindojās Mairis Bērzkalns un Renāts Cīrulis. Abu grupu komandas arī veica 4×50 metru stafetes peldējumu, kurā šoreiz labāki izrādījās jaunākie censoņi – 2:25 minūtes pret 2:28 minūtēm.

Kokneses sporta centrs nākamajai sezonai centīsies piesaistīt daudz vairāk dalībnieku un cerams arī Tu, ja būsi IGKV skolēns tajā brīdī, atnāksi un izmēģināsi savu varējumu!

Teo Rakstītājs, KSC preses daļa

 

Leave a Reply